Wpis z mikrobloga

  • 164
#strajknauczycieli #strajk #bekaznauczycieli

I cyk, Morawiecki jednym ruchem wybił zęby tym #!$%@? nierobom. Na tyle lat nauki spotkałem może dwóch nauczycieli którzy do nauki wkładali serce , a cała reszta na #!$%@? dyktowała z książek. W #!$%@? kasy na korki poszło, łapówki na półrocze i tego typu granty od klasy. Nóż się w kieszeni otwiera , #!$%@? roszczeniowcy.
  • 53
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Chyba żartujesz, że tak sformułowana wypowiedź jest wynikiem frustracji rodzica. To typowe mieszanie z błotem wg prikazu. No chyba, że naprawdę jesteś takim chamem i takie słownictwo jest dla ciebie normą.
  • Odpowiedz
  • 0
@soldado co dla ciebie oznacza bycie pisowskim trolem? Tak,popieram działania tej partii na wielu płaszczyznach, czy to już czyni mnie pisowskim trolem?
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: niestety nie. Pisowski trol stosuje się do zaleceń partii. A zalecenia są takie by każdego kto nie z nami, mieszać z błotem i wylewać wiadro pomyj. A twoja wypowiedź właśnie taka jest. Ale nie przejmuj się. Może się mylę i nienawiść do pisu przesłania mi prawdziwy obraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przeciwko78: zatrudnimy nowych. Wiesz ile jest ludzi po studiach, którzy chcieliby być nauczycielami ale nie mogą, bo nie ma dla nich miejsc? Mam przynajmniej kilka takich znajomych :(

@kwiati: kłamiesz, patologia nie ma takich znajomych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopszmercen: ehh, gdybyś wiedział jaka ze mnie patologia... :)

@kwiati: wiem, umysłowa. Żaden inteligentny człowiek nie może być przeciwko ludziom, którzy walczą o podniesienie gównianych zarobków.

A że ludzie dobierają sobie znajomych na swoim poziomie to nie możesz mieć znajomych wśród ludzi, którzy chcieliby być nauczycielami.
Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz ale życia nie.
  • Odpowiedz