Wpis z mikrobloga

OHP 110kg x 11 stojąc! Jest i nagranie :). Nogi oczywiście zablokowane, zero pomocy z nóg. Stabilizacja oczywiście leżała, bo byłem zniszczony poniedziałkowym ekstremalnym treningiem, gdzie brzuch i posterior chain po prostu został wymęczony do granic. Nie wspominając że upper body też było zajechane niedzielnym treningiem - taki był plan, dlatego dzisiaj to był deload.

Na sztandze 25kg+20kg na stronę + sztanga 20kg = 110kg. Poszło jak rozgrzewka lol, to kompletnie nic nie ważyło. Ale to może wina tego że ostatnio jakoś bez przyczyny jestem wściekły, zły, bardziej niż zwykle, sam nie wiem dlaczego,no cóż staram się to jakoś na treningu rozładować.

OHP 110kg x 11
DB bench 3x20 52,5kg
SSB Hise Shrugs 3x30 - 125kg
DB triceps extension - 5x8 32,5kg
DB hammer curl - 21kg 3x15

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - OHP 110kg x 11 stojąc! Jest i nagranie :). Nogi oczywiście zablokowane,...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam pytanko, bo ja przy ohp opuszczam sztangę z 10-15 cm niżej od Ciebie. Robić taki zakres ruchu czy to nie ma znaczenia?


@picasssss1: Mnie akurat ogranicza mobilność, budowa barków i ich masa, i rozmiar łap. Ja niżej po prostu NIE MOGĘ zejść :P
Rób pełny ROM w którym czujesz się komfortowo, z czasem, wzrostem masy możliwe że i ty nie będziesz mógł do końca opuścić.
  • Odpowiedz
na OHP właśnie zaprogresowałem od 1 stycznia o ~15kg - do 95 1RM (na koniec treningu) na pełnym ROM.


@piotrb: Ładnie :) Ohp to najwolniej progresujący bój ALE najłatwiejszy jeśli chodzi poprawną diagnozę słabych ogniw. Problem w pierwszej połowie = słabe barki i/lub słaba góra pleców
Problem w drugiej połowie = słaby triceps i możliwa słaba góra pleców.
  • Odpowiedz
co do techniki, nie powinno się sztangi pod brodę brać, ściągać do obojczyków?


@iAmTS: Pod brodę, zawsze :) I każde powtórzenie opuszczam poniżej brody. Ale do obojczyków nie ma szans, jak zauważyłeś masa oraz mobilność mnie ogranicza.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL mysle,ze nie kazdy na takim treningu by zyskal ;) masz poprostu predyspozycje fizyczne

Trafilo na podatny grunt i wykorzystujesz to.

Jestes poprostu ogromny i silny - ja gdybym wycisnal 100kg stricta skakalbym pod sufit ;)
  • Odpowiedz
mysle,ze nie kazdy na takim treningu by zyskal ;) masz poprostu predyspozycje fizyczne


@rudy_bigos: Wiesz nie da się ukryć że nie mam przeciętnej genetyki, budowy. Moje ciało momentalnie adaptuje się do wszystkiego, do każdego zadania jakie przed nim stawiam.

Co do mojego treningu, to akurat jest on jednym z najbezpieczniejszych sposób w jaki można ćwiczyć pod wynik :) Nie ma porównania z typowymi planami skupiającymi się na katowaniu siadu/wyciskania/ciągu.
Niestety
  • Odpowiedz