Wpis z mikrobloga

OHP 110kg x 11 stojąc! Jest i nagranie :). Nogi oczywiście zablokowane, zero pomocy z nóg. Stabilizacja oczywiście leżała, bo byłem zniszczony poniedziałkowym ekstremalnym treningiem, gdzie brzuch i posterior chain po prostu został wymęczony do granic. Nie wspominając że upper body też było zajechane niedzielnym treningiem - taki był plan, dlatego dzisiaj to był deload.

Na sztandze 25kg+20kg na stronę + sztanga 20kg = 110kg. Poszło jak rozgrzewka lol, to kompletnie nic nie ważyło. Ale to może wina tego że ostatnio jakoś bez przyczyny jestem wściekły, zły, bardziej niż zwykle, sam nie wiem dlaczego,no cóż staram się to jakoś na treningu rozładować.

OHP 110kg x 11
DB bench 3x20 52,5kg
SSB Hise Shrugs 3x30 - 125kg
DB triceps extension - 5x8 32,5kg
DB hammer curl - 21kg 3x15

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - OHP 110kg x 11 stojąc! Jest i nagranie :). Nogi oczywiście zablokowane,...
  • 35
  • Odpowiedz
że to na prawdę Ty i na prawdę na tej sztandze jest 110kg. Nigdy w życiu nie widziałem takich ciężarów na OHP. Ja ćwiczę od marca ur. I biore 70kg na 1RM co już i tak wzbudza zdziwienie co najmniej


@futhorc: No cóż to jest prawda, atencji na siłowni takie coś zgarnia bardzo wiele, dlatego między innymi na siłownie nie chodzę, tylko ćwiczę u siebie w garażu :) Atencji i tak
  • Odpowiedz
twój cel treningowy jest ogólnosilowy? Czy masz jakieś priorytety?

Trzymasz jakąś michę czy totalnie masz to gdzieś?


@rozdygotany_jaszczomp: Celem jest wynik w siadzie/wyciskaniu/ciągu, ale ja ćwiczę w taki sposób że tych podstawowych bojów nie robię prawie wcale, ciągle tylko różne warianty i mnóstwo asysty.

Co do żarcia, nie liczę kcal, jem tyle ile organizm mi mówi że potrzebuje heh. Jem także syfy, ale mam zdrowe nawyki żywieniowe że tak powiem i
  • Odpowiedz