Wpis z mikrobloga

@jarema87: tak, bo Ty wiesz jakie gosciu ma stawy xDDD poza tym lepiej miec stawy jak 50 latek w wieku 16 lat i siadac 300 kg, niz miec sprawne stawy w wieku 50 lat i cale zycie nie robic nic
  • Odpowiedz
@waskizlo wole sprawne stawy w wieku 50 i nie dzwigac 300kg - nie wiesz o czym mowisz, i nie wiesz jak komfortowe jest poruszanie sie bez bolu

Caly swiat ma #!$%@? na to ile siadasz-zrozum

Nikomu tym nie zaimponujesz poza kilkoma swirami -ale dla nich nie warto niszczyc ciala jak coleman
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: mam #!$%@? dwa kolana w wieku 26 lat przez bjj i chyba siady tez troche. Wiezadla przysrodkowe plus rozerwane łąkotki. I co? I nic, poprostu jeżeli lubisz coś robić to takie rzeczy jak kontuzje czy wypadki są nierozłączną częścia. Co więcej zawodowcy tacy jak Coleman nie trenują żeby komuś imponować, oni to robią dla siebie, żeby przekraczać swoje granice i samemu sobie coś udowadniać. Ciężko wytlumaczyć komuś kto tego
  • Odpowiedz
@waskizlo ale kubica jezdzac bolidem nie staje sie niepelnosprawny -ty trenujac prawidlowo i rozsadnie nie uszkodzisz ciala

Bjj i siady nie zepsuly ci kolan -tylko twoja glupota i brak umiejetnosci trenowania
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: nie wiem w sumie co mam Ci odpisac teraz. Widze po profilu, ze jestes fizjo i wiedze w sumie masz, ale #!$%@? troche od rzeczy. Kubica mial dwa wypadki z czego jeden spowodowal u niego niepelnosprawnosc. Druga sprawa, jak mozesz trenowac umiejetnie w sportach walki albo nawet w popularna wszedzie pilke nozna, tak zeby uniknac kontuzji ? Da sie tak ? No chyba nie, to nie jest podnoszenie ciezarow
  • Odpowiedz
@waskizlo oczywiscie nie bierz tej glupoty do siebie - to tyczy sie wszystkich ludzi

Kazdy trenujac dobrze sie nie uszkodzi - ale jak eksploatujemy cialo ponad norme to musi sie zbuntowac
  • Odpowiedz
@waskizlo ale do tego sie dazy - jest jakies ryzyko w sporcie masz racje, i je akceptujemy albo nie

Ale na poziomie amatora dzwiganie ponad wlasne sily jest bezcelowe -nic nikomu nie udowodnisz, nikt cie nie zapamieta

Sport a rekreacja to co innego - a nie podejrzewam Cie o bycie zawodowcem na poziomie top elite ;)

Wystarczy mi siad na 150kg martwy na 200kg -nie musze bic rekordow, bo ryzyko i
  • Odpowiedz
ale do tego sie dazy - jest jakies ryzyko w sporcie masz racje, i je akceptujemy albo nie


Ale na poziomie amatora dzwiganie ponad wlasne sily jest bezcelowe -nic nikomu nie udowodnisz, nikt cie nie zapamieta

Sport a rekreacja to co innego - a nie podejrzewam Cie o bycie zawodowcem na poziomie top elite ;)

Wystarczy
  • Odpowiedz
@waskizlo sporty walki to glupota -skretowki i inne takie,swiadome nie odklepywanie -to glupota

W pilce noznej ilosc kontuzji kulszowo goleniowych tez spada z uwagi na madry trening

Wiadomo, ze najbardziej urazowe jest rugby i tego typu sporty kontaktowe
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: ale nie musisz byc pro, zeby miec potrzebe pobijania swoich rekordow ( ͡° ͜ʖ ͡°) niewyobrazam sobie sytuacji gdzie dochodze do x ciezaru w siadzie i mowie sobie: dobra #!$%@? bede siedzial na x kg i napierdzialal cale zycie zeby to utrzymac.
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: no wiem wlasnie, ze patezysz na to inaczej i bardzo to widac xD no ale ok, dobry fizjo albo trener powinien temperowac niebezpieczne zapedy podopiecznych. Tylko nie nazywaj tego glupota, bo to co dla Ciebie jest glupie dla kogos moze byc calym zyciem i poniekad jako fizjo zyjesz i czerpiesz zyski z tych wlasnie „glupot”
  • Odpowiedz