Wpis z mikrobloga

Nauczyciele myślą, że nie dopuszczając do matur sprawią, że uczniowie w-----ą się na rząd, że ten nie chce dać podwyżek i przez to nie mogą pisać matur.

W rzeczywistości jednak jedyni na których owi uczniowie się w-----ą to Ci nauczyciele xD

I oni potem maja uczyć nasze dzieci a sami nie potrafią skojarzyć dwóch faktów xD

#strajknauczycieli #szkola #polska #heheszki
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@graf_zero to, że nauczyciele nie poszli na ŻADNE ustępstwa i nic z propozycji rządu im sie nie podobało to ich sprawa. Są nawet za głupi żeby zrozumieć na czym polegają negocjacje.

Bardzo dobrze, że ten żałosny strajk się kończy.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: nie potrafią bo popełniają błąd ufając, że uczeń potrafi połączyć i skojarzyć fakty na przestrzeni kilku miesięcy. Tego uczą dopiero na studiach w tym kraju, w liceum masz po prostu znać fakty xD
  • Odpowiedz
@myrmyrek: ale ja użyłam, a ty odpowiedziałeś dokładnie tak xd
Jestem nauczycielem i wiem ile czasu poświęcam dzieciakom, często za darmo zostając po godzinach. Mogę Ci opowiadać o tym godzinami, a ty i tak nie uwierzysz, bo masz swoje zdanie. Mnie zaś twoje słowa nie przekonają jak i każdego innego nauczyciela, bo każdy wie co robi. To tak jakby kucharzowi wciskać że nie gotuje mimo, że robi to ciągle a
  • Odpowiedz
@Czachaaa: moja mama to emerytowana nauczycielka - w święta przedstawiłem kontrargumenty do jej przemyśleń. Otarłem się o wydziedziczenie :) niby mgr matematyki i fizyki ale chyba przywileje za mocno weszły w krew :D
  • Odpowiedz
  • 2
@Czachaaa na razie ty chyba nie umiesz kojarzyć faktów, jak uważasz, że nauczyciele myślą, że uczniowie się w-----a na rząd xD
Uczniowie się w-----a na nauczycieli których w większości i tak nie lubią. Żeby strajki miały jakiś efekt to k---a muszą komuś przeszkadzać, bo jakby zrobili je w wakacje, to każdy ma to w dupie. Więc nie wiem na co licza wszyscy, że będą steajlowac, ale tak żeby niczemu to nie
  • Odpowiedz
@FenrisVonUlfer: ja za zachowanie twojej mamy nie odpowiadam, jakie przywileje? Mi się marzy normowany czas pracy, typu 8-16 ale w zamian żadnych wycieczek, wywiadowek po tym czasie itd. Pracowalabym czasowo nawet krócej niż teraz i za każdy obowiązek miałabym zapłacone a przy tym robilabym to co kocham czyli uczenie :)
  • Odpowiedz
I oni potem maja uczyć nasze dzieci a sami nie potrafią skojarzyć dwóch faktów xD


@Czachaaa: Pytanie tylko co z tego, że uczniowie się w-----ą na nauczycieli. Nauczyciele nie startują w wyborach, nie muszą mieć dobrego PRu.
  • Odpowiedz
  • 3
@Mruvek no tak uczniowie w-----ą się na nauczycieli i myślisz że co się stanie:

A - uczniowie będą prosić rząd żeby dał więcej pieniędzy tym znienawidzony nauczycielom xD
B- uczniowie stwierdza że nauczyciele powinni c---a dostać za swoje zachowanie

Chyba nie muszę Ci odpowiadac
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet pracowałabyś krócej? Te słynne 15h tygodniowo zapewne przygotowujesz się do zajeć...
Skończcie z tą propagandą zapracowanego nauczyciela.
Jest naprawde wiele zawodów, w których trzeba ciągle się dokształcać ale nauczyciel do nich nie należy.
  • Odpowiedz
@myrmyrek: przecież ten przeciagajacy się strajk to nieudolna gra niedorozwinietych kodziarzy xd

Yhy jasne. Jakiś czas temu był news o tym, że uczniowie w Szczecinku protestują przeciwko nauczycielom. Owszem, jak się okazało to była trójka uczniów. Koleś z młodzieżówki pis i jego 2 znajomych.
Gra tu kto inny, "kodziarze" to pikuś.
  • Odpowiedz