Wpis z mikrobloga

Nauczyciele myślą, że nie dopuszczając do matur sprawią, że uczniowie #!$%@?ą się na rząd, że ten nie chce dać podwyżek i przez to nie mogą pisać matur.

W rzeczywistości jednak jedyni na których owi uczniowie się #!$%@?ą to Ci nauczyciele xD

I oni potem maja uczyć nasze dzieci a sami nie potrafią skojarzyć dwóch faktów xD

#strajknauczycieli #szkola #polska #heheszki
  • 145
  • Odpowiedz
@stam: No chyba (z)Bro(d)niarzowi pomysłu, by walczyć o kolejną kadencję (12 tys. drogą nie chodzi) biorąc uczniów za zakładników. Z terrorystami nie powinno się dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 70
@TurboDynamo ja #!$%@? wy się leczcie na jakąś paranoję xD na wykopie nie można nic napisać bo odrazu ludzie twierdzą, że ktoś Ci za to płaci xD Powiedz mi tak szczerze, ty w to wierzysz czy sobie żartujesz? xD Jak tak rzeczywiście jest to daj jakiś kontakt do ludzi którzy płacą za pisanie na wykopie bo wszyscy mówią a nikt nie widział tak jak yeti xD
  • Odpowiedz
@looonger: nie no konkretnie prosze. Co by sie stalo gdyby nie odbyly się matury dla calego rocznika. Słucham? Bo cały czas o tym słucham, ale jakoś nikt nie potrafi opisac konkretnie konsekwencji. Staloby sie tyle, że uczelnie same by musialy wymyslic sposob rekrutacji o ile chcialyby miec nowych studentów. Ludziom, którzy nie szliby na studia i tak byloby to bez roznicy.
  • Odpowiedz
@looonger: z reguły wymagany jest certyfikat zakończenia danego etapu nauki. Wklej proszę konkretne wymagania gdzie musi być matura, a nie może być świadectwo ukończenia szkoły.
  • Odpowiedz
Wszyscy piszą o zarabianiu pieniędzy przez pisanie na wykopie negatywnie o strajku nauczycieli. Chciałbym coś zarobić na studenckie życie? Obok mnie przechodzi jakąś fajną okazja zarobić? HALO, JEŚLI TO CZYTASZ PRZYSZŁY PRACODAWCO TO ZGŁOŚ SIE, JESTEM ZWARTY I GOTOWY.
  • Odpowiedz
Na tym polegaja strajki, ze aby zostac uslyszanym potrzebne sa radykalne srodki. Zachodnie kraje to naturalnie rozumieja, ale Polska to nie zachod.

W irlandii gdy strajkuja autobusiarze, nie jezdzi komunikacja.
W usa gdy strajkuja urzedasy, nie zalatwisz niczego w urzedzie.
Piloci nie lataja samolotami.
Pielegniarki odchodza od lozek.
  • Odpowiedz