Wpis z mikrobloga

Nauczyciele myślą, że nie dopuszczając do matur sprawią, że uczniowie #!$%@?ą się na rząd, że ten nie chce dać podwyżek i przez to nie mogą pisać matur.

W rzeczywistości jednak jedyni na których owi uczniowie się #!$%@?ą to Ci nauczyciele xD

I oni potem maja uczyć nasze dzieci a sami nie potrafią skojarzyć dwóch faktów xD

#strajknauczycieli #szkola #polska #heheszki
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czachaaa: Upadek strajku to będzie bardzo zły znak.

Bo to będzie sygnał dla partii że każdy protest w Polsce można przeczekać i przekrzyczeć za pomocą pełnego zestawu partyjnych mediów i kupionych internetowych trolli.

@graf_zero: Przecież ten cały strajk top nic innego jak "daliście emerytom, to dajcie nam" - dorabianie do tego ideologii nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Upadek strajku to będzie bardzo zły znak.

Bo to będzie sygnał dla partii że każdy protest w Polsce można przeczekać i przekrzyczeć


@graf_zero: Ugięcie się przed roszczeniami nauczycieli to będzie bardzo zły znak. Będzie to sygnał dla całej budżetówki, że mogą wyjść, zorganizować protest i dostać hajs.

fixed it for you
  • Odpowiedz
@Czachaaa: ahh ten piękny socjalizm. Prywatne szkoły nie mają problemów. Dobry nauczyciel będzie miał wysoką pensję, kiepski niższą albo wcale. Wykształcenie to nie piwo, nie musi być pełne. Kto chce się uczyć niech płaci, reszta niech nauczy się tylko czytać, pisać i liczyć i do roboty fizycznej.
  • Odpowiedz
Ugięcie się przed roszczeniami nauczycieli to będzie bardzo zły znak. Będzie to sygnał dla całej budżetówki, że mogą wyjść, zorganizować protest i dostać hajs.

fixed it for you


@reasonable: jep. Dlatego żadna strona nie ustępuje...
  • Odpowiedz
@Czachaaa A ty byłbyś zadowolony z takiej pensji? Rząd woli zadłużać kraj, przekupując wyborców socjalem i uprawiać obrzydliwą propagandę od rana do nocy na zasadzie że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Powiedz mi co to za premier który porównuje sędziów do hitlerowskich kolaborantów? Albo co musi mieć w głowie taki Patryk Jaki który porównuje nauczycieli do Wehrmachtu?
  • Odpowiedz
@ranestwen piszę o olewaniu podczas normalnej pracy. Kończę studia i gdy przemyślałem co się działo w moim toku nauczania to najbardziej mierzila mnie schematyczność i pytanie starszych roczników co było
  • Odpowiedz
@Filippa nie zgarniaj winy na rząd bo to szczekanie po i kodu, a pensje wynoszące do 5-6k brutto są jak najbardziej poprawne. I nauczycielom nie należy się podwyżka 1000 zł dla wszystkich w tym samym czasie. Dlaczego ma dostać tyle samo ten co pracuje od roku jak i ten co pracuje dłuższy okres czasu.

Jestem za podwyżka pod warunkiem że te osiem godzin spędza w szkole. 4 godziny ucząc, dwie godziny
  • Odpowiedz
Wszyscy winni tylko nie partia rządząca, powiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filippa: Partia rozdaje na lewo i prawo, ale tylko tam, gdzie badania dadzą im pewne głosy. Jak "grupa niedocelowa" się o coś upomni z tej nadwyżki, to jest wyszydzana...
  • Odpowiedz