Wpis z mikrobloga

@animelover_97

Kiedy ja uważam że większość nauczycieli to ludzie którzy nie do końca wiedzieli co chcą w życiu robić, frustaci. Ja fizykę zrozumiałem dopiero dzięki nauczyciele ze szkoły średniej która była zajebistym przykładem nauczyciela z pasją, matematyki za to nie umiem do dzisiaj przez nauczycielkę która mi obrzydziła ten przedmiot i #!$%@?, już się go nie nauczę. Moi znajomi którzy mieli tego samego nauczyciela od matematyki w podstawówce borykają się z tym
Kiedy ja uważam że większość nauczycieli to ludzie którzy nie do końca wiedzieli co chcą w życiu robić, frustaci.

kiedy ja uważam że ludzie tacy jak ty i @Maneharno to frustraci którzy nie mają co w życiu robić więc atakują nauczycieli ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja fizykę zrozumiałem dopiero dzięki nauczyciele ze szkoły średniej która była zajebistym przykładem nauczyciela z pasją, matematyki za to nie umiem do dzisiaj
@animelover_97

Program nauczania nigdy nie był robiony, historia kończyła się gdzieś na grunwaldzie za to zajebista kontynuacja była w mitologii na języku polskim.

Pokaż mi gdzie zaatakowałem nauczycieli w swojej wypowiedzi.
@Notabene:

Program nauczania nigdy nie był robiony, historia kończyła się gdzieś na grunwaldzie za to zajebista kontynuacja była w mitologii na języku polskim.

co to za bzdury xD

A nauczycieli atakowałeś tym:

Kiedy ja uważam że większość nauczycieli to ludzie którzy nie do końca wiedzieli co chcą w życiu robić, frustaci.

Ja to to odebrałem jako atak, gdyż kreujesz nieprawdziwy obraz przeciętnego nauczyciela.

dalej nie odniosłeś się zbytnio do moich argumentów