Wpis z mikrobloga

@animelover_97

Chodziłem do zespołu szkół, technikum i liceum, nauczyciel od przedmiotów technicznych, pan profesor, miał 30 zł na godzine, to był rok 2008. Pracował sobie spokojnie 3 dni w tygodniu po 5 godzin, 2 dni po 9. Nie pamiętam żeby nauczyciele uskarżali się na zarobki. Wychowawczyni z gimbazy sama na siebie wzięła kredyt 350 koła na mieszkanie, na swoją umowę. Widzisz, zaraz wyjdzie że zarabiają po 2000zł BRUTTO. Niech Ci najbardziej
  • Odpowiedz
@whiteglove

Zwykły błąd, nic niezwykłego. Sama poprawnie nie piszesz a czepiasz się przypadkowych błędów, od wyrazów typu "kitku" po pisanie fonetyczne wyrazów angielskich. I nie tłumacz że to dla śmiechu. Trzymaj się tematu rozmowy prowadzonej wyżej.
  • Odpowiedz
@Notabene:

Chodziłem do zespołu szkół, technikum i liceum, nauczyciel od przedmiotów technicznych, pan profesor, miał 30 zł na godzine, to był rok 2008. Pracował sobie spokojnie 3 dni w tygodniu po 5 godzin, 2 dni po 9. Nie pamiętam żeby nauczyciele uskarżali się na zarobki. Wychowawczyni z gimbazy sama na siebie wzięła kredyt 350 koła na mieszkanie, na swoją umowę. Widzisz, zaraz wyjdzie że zarabiają po 2000zł BRUTTO. Niech Ci najbardziej krzyczący pokażą swoje pity.

i znowu niczym nie podparte dowody anegdotyczne xDDD

prawda jest inna mój kochany, nauczyciele przez pierwsze 21 miesięcy zarabiają średnio 2538zł brutto, a po upływie stażu zarabiają zawrotne 2611 zł brutto. proszę idź siać swoją
  • Odpowiedz
@animelover_97

Już za samo upolitycznienie mnie bardzo się ośmieszyłeś oszołomie polityczny.

Wycieczki? Przez całe gimnazjum nie miałem żadnej, to samo przez całą szkołę średnią.
  • Odpowiedz
@Notabene:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie

nie przestaną być betonem. ale jest większa szansa że więcej ludzi którzy rzeczywiście bedą dobrze nauczać zostanie nauczycielami. nie sądzisz chyba że za 2k netto przyjdą pracować same wybitne jednostki, prawda?

Wycieczki? Przez całe gimnazjum nie miałem żadnej, to samo przez całą
  • Odpowiedz
Gdy w twoim kraju brakuje lekarzy i nauczycieli, a ty każesz im #!$%@?ć za granicę, zmienić pracę albo zrobić sobie więcej dzieci


@whiteglove: w Polsce mamy 2 razy więcej nauczycieli na 100 dzieciaków, niż w większości cywilizowanych krajów Europy.
  • Odpowiedz
@borsiu: Pepe Stańczyk powstał jako próba dostosowania międzynarodowego mema do naszych warunków a nie żadna odpowiedź.

A co do sytuacji w polskim szkolnictwie to fakty są dwa: duża część nauczycieli się do tego zawodu kompletnie nie nadaje, ale za takie pieniądze jakie oni zarabiają to cud że jest chociaż ta garstka która cokolwiek potrafi i daje #!$%@? o swoich wychowanków xD
  • Odpowiedz