Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej trofeowcy. Tak gram sobie w Hellblade Senua Sacrifice i z tego co widzę gra jest na jakieś 5h i ma prawie same złote i srebrne trofki. Gra ma świetny klimat (słuchawki). Polecam. #ps4 #hellblade
  • 8
  • Odpowiedz
@robvan Tzn zeby platyne wbić trzeba dodatkowo wysluchac wszystkich opowiesci z kamienia, najskieszniejsze dla mnie jest to ze te opowiesci sa ciekawsze niz fabula w grze.
Ogolnie dla mnie gra przekombinowana i jedynie co jest w tej grze duzym plusem, to dzwiek i grafika, sama fabula wbrew pozorom dupy nie urywa
  • Odpowiedz
@robvan: @janushek: Kupiłem Hellblade na premierę, nigdy nie kupuję edycji cyfrowych ale pudełkowej nie było i nie była zapowiedziana. To już zły na całą sytuację zacząłem grać i na początku spoko, ale po 30 minutach stwierdziłem, że ta gra jest drętwa taka jak symulator chodzenia z wstawioną walką na siłę. Graficznie spoko ale co z tego. Do tej pory nie ukończyłem i zawala miejsce na dysku. To i Here They
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sm_m lubię gry z dopracowaną stroną dźwiękową (Obcy Izolacja ehh) dlatego może mi ta gra akurat podeszła. Grałeś w słuchawkach?
  • Odpowiedz
@robvan: Prawdę mówiąc nie pamiętam, ja wiem że schizofrenia i te sprawy, nie było tego wcześniej itp. To spoko, ale sama rozgrywka w tej grze była zrobiona na kolanie. Cały budżet poszedł w grafikę i dźwięk a rozgrywka i fabuła mi nie podeszły.
  • Odpowiedz