Wpis z mikrobloga

  • 347
Zawsze twierdziłem, że kask predzej ochroni mnie przed pieszym/innym rowerzystą niż przed autem. No i miałem rację. Ochronie mnie przede mną samym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A było to tak. Wieje dziś mocno. Zawiało tak, że zahaczylem o słupek, jechałem za szybko i nie opanowałem roweru. Traf chciał że dalej za słupkiem stała betonowa donica, w którą radośnie #!$%@?łem. Gdybyście widzieli ten looot.
Straty: podarta koszulka, przedni u-brake zaczął trzeć o obręcz. Zdarta skóra na palcach i plecach. Środkowy palec stopy nie chce się zginac (najgorzej, bo jutro mialem jechać na urlop na rower ( ͡° ʖ̯ ͡°)) No i utracona godność :/
Mirki, zakładajcie kaski nawet jak jedziecie po bułki.
#rower #wypadek #zalesie
Wycu91 - Zawsze twierdziłem, że kask predzej ochroni mnie przed pieszym/innym rowerzy...

źródło: comment_qpC11nIlWhKQjzWjI6dFVe7EOwIrCAht.jpg

Pobierz
  • 60
via Android
  • 1
@Sieniu nie wpadłem pod Tira, tylko na wielka donice :D foto nie robiłem. Koło obrocone o 90stopni, ramię korby porysowane, wózek przeżutki z tyłu wygięty, serwisant stwierdził, że koła nadają się do centrowania. Więcej nie pamiętam. Ciesze się, bo w sumie mogło być tak, że przechodnie dzwoniliby po smieciarkę.
Albo moja żona, bo pojawiła się ze 2 minuty po tym jak wykrecilem to salto.
Mogę Ci za to wysłać foto mojego palca
@TrolZZakontkuInternetu: mógłby, ale szansa na to że wywaliłby się dokładnie w tym samym miejscu i w ten sam sposób jest nieskończenie mała, tak więc szacowanie potencjalnych obrażeń na przykładzie tego konkretnego wypadku mija się z celem.
via Android
  • 0
@AdekJadek nooo taki sztywny w opór jest. Teraz widzę obrzęk w okolicy stawu. Cholera, głupio z takim czymś na kopycie isc na SOR, ale nawet nie znam innego miejsca. Trzeba guglać.