Wpis z mikrobloga

@Commodus jak ma krótkie kości to niech się jakoś wysmukla czy coś. Wiem, że genetyka #!$%@? i nie każdy otrzyma takie efekty ale po co wtedy gada, że ma super proporcje jak nie ma? Sprowadzam typa na ziemię trochę bo odlatuje. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jego nick, no to pokazuję, co jest estetyczne
@Estetykatopodstawa: pod kątem estetyki to pewnie tylko grupie kulturystów się to może tak naprawdę podobać, dla większości ludzi(w tym dla mnie) jest to już przesada i nie ma co się unosić na zasadzie "tylko miszcz świata może mnie osądzać", czy gupie różowe, jak śmią śmieć.

Wpadłeś w sidła bycia wiecznie nienasyconym, więc pewnie dlatego poszła bomba. W każdym razie spodziewałem się większej różnicy, tu widać że bardzo dużo zrobiłeś naturalnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S7-1500: tylko pamiętaj że porównujesz formę naturalnie do naturalnie(obecnie) a nie tego jak wygladalem na bombie.
Logicznym jest że nie da rady bez odpowiedniego tła utrzymać tego co na bombie, ale to nadal porównanie podobnego tła hormonalnego. ;)

Dodaj sobie do mojej obecnej formy 10kg czystej masy mięśniowej. Tak bylo na bombce :>