Wpis z mikrobloga

Można narzekać, że jego komentowanie ostatnimi laty było słabej jakości (co można usprawiedliwić chorobą, przez którą skończył w końcu karierę), ale Włodzimierz Szaranowicz towarzyszył polskim kibicom przez kilkadziesiąt lat.
Należy ku złożyć hołd

#skoki #mecz #sport #pilkanozna
r.....y - Można narzekać, że jego komentowanie ostatnimi laty było słabej jakości (co...

źródło: comment_d7DuusjQTVriwu2mDzeO1VNVAXgHm7cE.jpg

Pobierz
  • 39
@giorgioborgio: ja mam całkiem przeciwne zdanie. On był super jak ktoś oglądał sobie np. skoki do niedzielnego kotleta i czekał aż Małysz/Stoch skoczy. Nikt tak nie podkręcał atmosfery, zwłaszcza na dużych imprezach. Dodatkowo świetny glos i dykcja. Natomiast jak już kumałeś dobrze dyscyplinę (np. wspomniane skoki czy lekkoatletykę) to zaczynał cię wkurzać. Tysięczny raz te same anegdoty, przekręcanie nazwisk (aktualnych i historycznych), zła ocena sytuacji (np. widz widzi i wie, że
@rrdzony: to było mega przygnębiające słuchać życzeń dalszego trwania w komentowaniu podczas gdy Pan Włodek w wywiadzie bodajże dla wp.pl powiedział że kończy karierę ze względu na wiek, chorobę, że brakuje mu błyskotliwości. To bardzo smutne, widzieć fizycznie sprawnego 70 latka który jest świadom że jego umysł dotychczas tak upakowany informacjami nie daje już rady. Odniosłem wrażenie że benefis urządzony w takiej formie przysporzył mu przykrości a może to tylko takie