Wpis z mikrobloga

#!$%@?, pamiętam jak ze znajomym założyłem kapelę muzyczną i pół roku później dodał swoją dziewczynę do kapeli bez mojej zgody, ale #!$%@? xD. Najlepszy był moment jak wyrzucił mnie z kapeli bo jego dziewczyna źle na mnie patrzyła, bo zawsze jak byłem z Kubą(Imię zmienione) to byliśmy jak bracia. Niestety wybrał waginę która nie tylko mnie #!$%@?ła ale też innych członków zespołu poza jej psiapsi która była wokalistką i w dodatku znała
@paw4da: Potwierdzam, mój były był moim popychadłem na dobrą sprawę. Jak już gdzieś wychodził to wszędzie mnie ze sobą brał. Gdy z nim zrywałam to się nawet nie odezwał ale za to jak już wyszłam to dostałam spam na messengerze "Bo kurłaaa koleżanki zawsze były ważniejsze" (Podobno dorosły człowiek). Ja #!$%@?.. nie moja wina, że był takim spierdoksem. Wstyd mi, że z nim w ogóle byłam.
Dbajcie faceci o swoją własną
@Jamniczek97:

No nie rozumiem, tez byłem zakochany i tez bylem w zwiazku, ale #!$%@? mac jestem ZAWSZE dostępny. A tu dzwonisz do kogoś, kto tylko pracuje 8 h dziennie i gość ci #!$%@? mowi ze on nie wie czy za tydzien w piątek bedzie mial czas zeby wyjsc do knajpy XD


No sorry stary, ale tutaj #!$%@?ło Januszem. Nie musisz #!$%@?ć fizycznie przez 12h dziennie, by być po ludzku #!$%@?. Nie