Wpis z mikrobloga

  • 149
@Jamniczek97 tak. Mój kolega od dobrego roku nie wychodzi z nami na piwo czy nawet pograć w siatkę, bo ciągle siedzi z tą swoją dziewczyną. Szkoda strzępić ryja w sumie, jest dorosły, więc niech sam decyduje, kto jest dla niego ważniejszy.
  • Odpowiedz
  • 227
@Jamniczek97 Mam, a raczej miałem kumpla. Taki z cyklu co ja to nie ruchalem. Ogólnie był bardzo spoko ziomem, znal się na kilku tematach jak fachowiec, potrafił pomoc z technicznymi sprawami, maił kilka pasji, którymi zarażał innych. Po prostu dało się z nim pogadać o życiu i o piciu. Swoją łaskę poznał na nielegalnych ulicznych wyścigach (jeździł tam jakaś mazda od starego). Na początku chciał nam ją przedstawic. Dupa młodsza od niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@Jamniczek97: powtórzę to jeszcze raz. Bo polscy mężczyźni(o ile tak można ich nazwać) to największe cucki, rogacze, betasy jakie są na tej planecie. Czczą p0lki jak boginie, a jak już dostąpią zaszczytu takiej to są ich kiblami. Gardzę.
  • Odpowiedz
@Jamniczek97 najczęściej takie zachowania występują u przegrywów, którzy całe życie użalali się nad sobą, że są sami, że nie mogą znaleźć sobie nikogo i nagle trafia się okazja. Nagle pojawia się jakaś dziewczyna, nieważne, że ma dwójkę gówniaków, nieważne, że jest paskudnym patusem. Najistotniejsze jest to, że trafiła się im okazja i oni zrobią wszystko, żeby tej okazji nie stracić
  • Odpowiedz
@Jamniczek97 zazwyczaj jest to brak wcześniejszego doświadczenia i chęć wypadniecia jak najlepiej realizowana w zły sposób
Sam to przeszedłem w wersji light i jestem zadowolony, gdyż wiem skąd się to bierze i wiem czego unikać i jak się zachowywać :)
  • Odpowiedz
@Jamniczek97 szantaż emocjonalny, chłop wie że jak się postawi to ona nie da mu żyć przez kilka dni, albo i tygodni. Są tak zamotani, że wolą stracić kumpl, niż kłócić się z laską.
  • Odpowiedz