Wpis z mikrobloga

25/100 #100oldgamechallange

Mała reklama, strasznie mi się nudzi wieczorami jak ktoś chce to zapraszam na mojego twitcha. Taka mała kryptoreklama ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj coś pogram koło 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejsza gra:

GTA III

Data wydania: październik 2001
Platformy: PC
Gatunek: Sandbox

Opis: Oj dzisiaj 25/100 czyli już ćwierć challenge za nami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba dać na tę okazję tytuł godny, dzisiaj przedstawiam GTA III które zrobiło największy przeskok jeżeli chodzi o technologię, W ciągu dwóch lat z widoku z góry w pełne 3D
U mnie wszyscy mówili daj zagrać w złodzieja xD GTA III to jedna z tych gier przy której mogłem spędzać wiele wiele godzin i się nie nudziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Protagonista niemowa, to zapamiętam na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8.3
Gry-online: 8.7

#retrogaming #staregry #gry #gta
Krx_S - 25/100 #100oldgamechallange 

Mała reklama, strasznie mi się nudzi wieczora...

źródło: comment_mR5SQTNES9RbXgqIV5vS1KaZmHxQpDEt.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krx_S: pamiętam jak mój ojciec w połowie gry skasował mi wszystkie save'y. Do dzisiaj nie jestem pewien czy nie zrobił tego specjalnie
  • Odpowiedz
@weglowy: a czy ja narzekam? Mi tam gra po premierze urywała po prostu głowę, sądziłem, że bardziej kompletnego symulatora już się nie da zrobić. Setki godzin wyjęte z życiorysu, prawdopodobnie spędziłem przy tym więcej godzin niż przy jakimkolwiek innym GTA (może Vice City byłoby blisko). To, że działa kiepsko na konsoli to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@yojo2 grałem we wszystkie serie oprócz CW. Gta3 miala najlepszy klimat brudnego miasta szczegolnie strzelanie na Saint marks jak echo dawalo czy też zachody słońca oglądane z okolic nabrzeża portland w kierunku shoreside. Warto dodac te odlatujace ręce. I nogijak z m16 strzelasz Gta vxlc tu piekny odmienny klimat koloru i ta muzyka ehh Gta lcs znów klimat nieamowity układów mafijnych i te intro. Vcs multum mozliwosci lecz juz na siłę
  • Odpowiedz
@Krx_S: Zawsze chciałem w tamtych czasach pograć, ale mój PC był za słaby, a człowiek za młody żeby mieć pieniądze na nowy sprzęt. Któregoś dnia postanowiłem zasięgnąć wyższej mocy, bo gra zawsze zatrzymywała się na ekranie ładowania, więc podczas uruchamiania gry postanowiłem się... modlić. Modliłem się do Boga spokojnie przez pół godziny a po tym czasie...


Wtedy sobie uświadomiłem, że w ten sposób nic nie ogarnę, zostało mi oglądanie
Onii-chan-sanSenpai - @KrxS: Zawsze chciałem w tamtych czasach pograć, ale mój PC był...
  • Odpowiedz
@Krx_S: pierwsze GTA w które grałem. Pamiętam że byłem szczylem jakieś 7-8 lat i matka zabraniała mi w to grać bo w tv mówili że powoduje agresje. Oczywiście gry typu Call of Duty, Quake 3 Arena czy Mortal Kombat nie były już problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś czas temu Humble Bundle rozdawało GTA3 i inne gierki za dolara więc się załapałem i ograłem na nowo,
ketrabbit - @Krx_S: pierwsze GTA w które grałem. Pamiętam że byłem szczylem jakieś 7-...
  • Odpowiedz