Wpis z mikrobloga

25/100 #100oldgamechallange

Mała reklama, strasznie mi się nudzi wieczorami jak ktoś chce to zapraszam na mojego twitcha. Taka mała kryptoreklama ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj coś pogram koło 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejsza gra:

GTA III

Data wydania: październik 2001
Platformy: PC
Gatunek: Sandbox

Opis: Oj dzisiaj 25/100 czyli już ćwierć challenge za nami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba dać na tę okazję tytuł godny, dzisiaj przedstawiam GTA III które zrobiło największy przeskok jeżeli chodzi o technologię, W ciągu dwóch lat z widoku z góry w pełne 3D
U mnie wszyscy mówili daj zagrać w złodzieja xD GTA III to jedna z tych gier przy której mogłem spędzać wiele wiele godzin i się nie nudziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Protagonista niemowa, to zapamiętam na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8.3
Gry-online: 8.7

#retrogaming #staregry #gry #gta
Krx_S - 25/100 #100oldgamechallange 

Mała reklama, strasznie mi się nudzi wieczora...

źródło: comment_mR5SQTNES9RbXgqIV5vS1KaZmHxQpDEt.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Krx_S: Mi III część bardzo utkwiła w pamięci i to nie tylko z powodu rozgrywki, kiedyś grając #!$%@?łem przy tym cukierki mordokleje i złamałem sobie na nich pół zęba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niepanimaju: ja się troszkę odbiłem, jeżeli chodzi o GTA czy VC czy SA czy też III ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię mroczny klimat w IV taki prawdziwy american dream( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krx_S: zdecydowanie najbardziej nostalgiczna odsłona dla mnie, wiele wspomnień z tą grą. Rodzice kupili nowy komputer niedługo po premierze tej gry, oj dużo godzin się spędziło. I jeszcze ściąganie nowych samochodów i innych modów na modemie 56k...

@niepanimaju: wszystkie misje są na zasadzie przynieś-podaj-pozamiataj, a fabuła praktycznie nie istnieje. Nawet GTA2 miało dużo więcej głębi, a Vice City pod względem scenariusza i misji stoi z jakieś dwie półki
  • Odpowiedz
@yojo2: Ja pierwsze zetknięcie z GTA III miałem jak byłem u sąsiada a on miał to na PS2. Jak zobaczyłem tą grafikę to myślałem że to nie jest gra tylko jakiś film xD

A teraz w sumie gry jak film wyglądają( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krx_S: parę miesięcy temu kupiłem PS2 NTSC, i jedną z gier w komplecie było GTA3 właśnie. Z ciekawości pograłem parę godzin, ale się załamałem. Tak na oko to nawet stabilnych 20FPS nie utrzymuje, tragedia. Ciężko powiedzieć jak to działało na moim PC z epoki (niby go jeszcze gdzieś mam na strychu, ale zepsuty), ale chyba nie było aż TAK źle.

Muszę dorwać Vice City i porównać działanie. Na pewno Liberty
  • Odpowiedz