Wpis z mikrobloga

#fakenews wyprodukowany przez rynsztokowo-propagandową Warszawską Gazetę i rozpowszechniony przez tabloid Super Express szturmem zdobył główną wykopu, gdzie został ochoczo podchwycony przez bandę troglodytów jako pretekst do ogólnego linczowania "pedałów". Oczywiście obalenie paszkwilu przez samych zainteresowanych zostaje zaminusowane, bo przecież nie można przeszkadzać w radosnym gnojeniu bliźnich.

Pozwolę sobie zacytować klasyka:

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie


Nie rozumiem skąd ci ludzie się biorą, jak wytworzył się w nich tak głęboki efekt potwierdzania i skąd bierze się tak daleko idąca nienawiść. Chciałbym móc tu napisać jakiś strzelisty komentarz, jakiś wzniosły apel poruszający zatwardziałe serca, ale zwyczajnie brakuje mi słów i chyba siły, by użerać się z patologią.

@m__b: @a__s: @wykop: @moderacja:
1. czy zamierzacie coś zrobić z fakenewsami na głównej?
2. czy zamierzacie coś zrobić z zionącymi nienawiścią prymitywami?

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 60
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
1. czy zamierzacie coś zrobić z fakenewsami na głównej?

2. czy zamierzacie coś zrobić z zionącymi nienawiścią prymitywami?

@oenir: nic z tym nie zrobią, bo przez takie szerzenie kłamstw i propagandy pewnych grup rośnie im ruch, przez co lepiej zarabiają. Zablokują takie rzeczy to część ludzi odejdzie a dochody im spadną. Dla nich można kłamać non stop, byle tylko zarabiać. Od paru lat ten portal stacza się coraz bardziej, coraz więcej
sam produkujesz jeszcze wieksze bzdury o jakims "linczowaniu pedalow" w komentarzach

@asurbanipal_: tak tak:

typowo lewicowa lekcja tolerancji

jednak nie jest gejem, a zwykłym pedałem

jeśli bycie gejem może tłumaczyć pobicie własnej matki to ja podziękuję

Katolik za pobicie własnej matki pójdzie do piekła. Gej za to samo domaga się szacunku

HOMOSESKUALIZM JEST ZBOCZENIEM!!!

banda gejów szantażowała amerykańskich psychiatrów aby zmienili kwalifikację tego zboczenia

grzebanie penisem w odbycie kolegi jest zboczeniem
nic z tym nie zrobią, bo przez takie szerzenie kłamstw i propagandy pewnych grup rośnie im ruch, przez co lepiej zarabiają

@CytrynowySorbet: możliwe, że masz tu rację. Nie znaczy to jednak, że nie powinno się mówić o problemie: wydaje mi się, że wykop wypracował swoją pozycję m.in. ze względu na znaczącą odmienność od sekcji komentarzy na onecie czy innych tworów f23-podobnych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie znaczy to jednak, że nie powinno się mówić o problemie

@oenir: oczywiście że trzeba o tym mówić, jak najwięcej, może po jakimś czasie chociaż trochę spróbują powalczyć z tym problemem.

wydaje mi się, że wykop wypracował swoją pozycję m.in. ze względu na znaczącą odmienność od sekcji komentarzy na onecie czy innych tworów f23-podobnych

Zgoda. Tylko z tego co zauważam obecnie, to wzrost liczby użytkowników jest mocno powiązany ze spadkiem poziomu
@steemm:

ignorantem nie jestem, po prostu wołanie umysłowych ameb mija się z celem, cytując klasyka głupi nie wie że jest głupi a mądry to wie

()

Proszę cię, przestań być nawiedzonym, fanatycznym ignorantem i nie masuj sobie ego. Cytat + link to nie jest za dużo. Polecam też odpoczynek od polityki.
@steemm: właśnie miałem pisać mniej więcej to samo. Można spokojnie założyć, że znaczna część kopiących tego fejka nie jest w najmniejszym stopniu zainteresowana tym jak było, a święte oburzenie jest tylko wygodnym pretekstem do linczu na nielubianym polityku, względnie walki z homoseksualistami. Jakaś część to zapewne boty itp. trollkonta, których przekonywanie do czegokolwiek ma tyle samo sensu co wywrzaskiwanie klątw do telewizora.

Tu potrzeba rozwiązań systemowych, do wdrożenia przez administrację. Mi
wyciąganie czegoś takiego akurat chwilę przed wyborami jest niczym innym jak paranoicznym strachem przed nim.


@CytrynowySorbet: Ty się wczoraj urodziłeś? W każdej kampanii wyborczej są wyciągane takie brudy. Może nam się to podobać bądź nie, ale taka jest specyfika wyborów parlamentarnych. Poza tym Wiosna odbiera elektorat PO i jeżeli już ktoś ma się obawiać Biedronia to właśnie oni, dla prawicy nie stanowi żadnego zagrożenia.