Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@snickers111a: mnie trochę bawi to że jak widzisz że ktoś jedzie z naprzeciwka inny rowerzysta to każdy chce wyjść na bardziej profesjonalnego ta walka między sobą się tworzy, ale ja sam na chillu bardziej jadę, zwykly cross zwykle ciuchy , tyle że okularki mam spoko do jazdy rowerowej i tyle
  • Odpowiedz
@snickers111a: bo jak jedziesz z prędkościami 30+ to takie trzepanie koszulki potrafi wkurzać. Mnie np irytuje pasek przy kasku, bo przy wyższych prędkościach wpada w wibracje i niekontrolowanych ruchów dostaje.
  • Odpowiedz
@snickers111a: Przecież większość jeździ w normalnych ciuchach. Dopiero bardziej ludzie na rowerach z barankiem ubierają ciuchy rowerowe bo większość już traktuje to jako sport a nie rozrywkę.
  • Odpowiedz
mnie trochę bawi to że jak widzisz że ktoś jedzie z naprzeciwka inny rowerzysta to każdy chce wyjść na bardziej profesjonalnego ta walka między sobą się tworzy


@italia__: Ta walka to chyba tylko w twojej głowie. Prawdziwi rowerzyści walczą jak rycerze!
dybligliniaczek - >mnie trochę bawi to że jak widzisz że ktoś jedzie z naprzeciwka in...
  • Odpowiedz
@snickers111a: kiedyś też hejtowałem dopóki nie zacząłem jeździć w spodenkach kolarskich i w zwykłych potówkach i teraz nawet jak do pracy dojeżdżam 10 min to wolę wziąć ciuchy na przebranie bo taki dużo wygodniej mi się jeździ
  • Odpowiedz
mnie trochę bawi to że jak widzisz że ktoś jedzie z naprzeciwka inny rowerzysta to każdy chce wyjść na bardziej profesjonalnego ta walka między sobą się tworzy


@italia__: walka kto pierwszy powie cześć, czy machnie ręką xD
  • Odpowiedz
@klefonafide: ta niepewność czy podnieść rękę i zostać zlanym przez profesjonalnego rowerzystę czy nie podnosić i udać profesjonaliste patrzącego tylko prosto przed siebie
  • Odpowiedz
@snickers111a ubiór to akurat spoko, ale marketing i pseudozawodowcy z jutuba tak działają na ludzi, że na grupie rowerowej ostatnio facet napisał, że szuka szybszych opon bo strasznie się zmęczył na tych co ma, a byly to zwykłe opony, chyba z 45-50 mm szerokości, gdzie trzeba w pedałowanie włożyć jakaś niezauwazalnie wieksza siłę, niż na węższych o pół centymetra. I codziennie debile wprowadzają jakieś modyfikacje, które tylko podbijają ego, a wpływ na
  • Odpowiedz
@Yurakamisa Ta, napisał, że "wrócił wykończony", bo miał opony 50 mm. Zmieni na 45 i siły powrócą xD Wiadomo, że coś tam się traci, ale nie na tyle, żeby być wykończonym. Bzdury i tyle, tacy pseudokolarze są prawie taka sama sektą jak audiofile.
  • Odpowiedz