Wpis z mikrobloga

NIE ZROZUMIEM, #!$%@? NIGDY NIE ZROZUMIEM JAK MOŻNA HODOWAĆ HOBBYSTYCZNIE GOŁĘBIE? JEST TYLE CIEKAWYCH HOBBY. ALE NIE! TAKI JANUSZ HODUJE TE LATAJĄCE SZCZURY, KTÓRE PÓŹNIEJ GRUCHAJĄ OD RANA JAK #!$%@? I NIE DAJĄ LUDZIOM SPAĆ!

SZKALUJESZ GOŁĘBIE I ICH HODOWLĘ - PLUSUJESZ.

#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #patologiazewsi #hobby #zainteresowania #golebie
Pobierz
źródło: comment_VitbrZCTukwKmO5zJ9glVjAy6Xk3yRwk.jpg
  • 47
@Piottix: Jakiś pajac wypuszcza swoje gołębie w okolicy i akurat te #!$%@? wybierają sobie na odpoczynek dach mojego domu. Ja nie mam nic do ich odpoczynku ale niech zabierają swoje gówno ze sobą.
To jest takie same podejście jak właścicieli psów: "Idź pimpuś, wysraj się sąsiadowi na trawnik"
@BenzoesanSodu: akurat znam kogos kto hoduje golebie i pozniej jezdzi z nimi na wyscigi lotnicze. zajebista sprawa. kazdy golabek ma zamocowanego gpsa do nozki i pozniej mozesz sobie podejrzec jak #!$%@? np z niemiec. do tego mozna je troche przykoksowac, mozna rozmnazac te, ktore maja dobre geny itd. tak jak paru opow wyzej juz pisalo, to co ci grucha za oknem i sra na parapet, a to co hoduja ludzie to