Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #bekazpisu

Orientuje się ktoś, czy będą planowane jakieś protesty przeciwko "Piątce #!$%@? Polski W Drobny Mak"? To już nie są żarty, ten kraj tego nie przeżyje. Kaczyński jest tak uzależniony od władzy, że bez wahania poświęci przyszłość nas wszystkich i naszych rodzin, aby jeszcze trochę móc się odurzać jedyną rzeczą jaka go kiedykolwiek obchodziła. I ma ze sobą współuzależnionego Morawieckiego zdaje się, bo z tego co widzę on też nie ma absolutnie żadnych zahamowań.

https://www.businessinsider.com/pmi-data-recession-german-manufacturing-worse-than-thought-2019-4?IR=T

W Niemczech rozpoczyna się recesja w produkcji. Za jakiś czas odczujemy to w Polsce gdy zaczną spadać zamówienia u podwykonawców i targety w montowniach. Wiele rzeczy można olać, ale jeśli rząd naprawdę zrealizuje swoje plany, to w razie najdrobniejszego szmeru na rynkach światowych będziemy zazdrościć Grecji tak dobrze przeżytego kryzysu. Ja nie chcę stąd wyjeżdżać bo banda #!$%@?ów #!$%@?ła mi mój własny #!$%@? kraj.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khaine: Ja się zastanawiam, że jeżeli on #!$%@? na rozdawnictwo 160 mld złotych z kont emerytalnych w czasie najlepszej od wielu dekad koniunktury na świecie, to co będzie jak koniunktura siądzie. Bedzie nacjonalizacja majątków "kułaków", nie ma innej opcji.
  • Odpowiedz
  • 16
@Khaine najgorsze jest chyba to że politycy teraz podchwycili temat, że ludzie chcą pieniędzy, więc próbują im to dać za wszelką cenę bez względu na długofalowe konsekwencje
  • Odpowiedz
najlepszej od wielu dekad koniunktury na świecie


@chanelzeg: W najlepszym czasie w historii Polski. Nigdy nie było tak dobrze jak jest teraz, jesteśmy samym na szczycie pośród ponad 1000 lat historii. Jaka jest szansa, że ten szczyt jeszcze się podniesie zamiast złapać jakąś korektę?
  • Odpowiedz
co zrobisz, nic nie zrobisz, taka ludzka polska natura


@anonimowyrozmowca: Uciec z chlewu ogarniętego pożarem można zawsze. Ale chyba warto by go było próbować jednak ugasić? Serio nie przeszkadza ci, że ledwo 30 lat od wyjścia z komunizmu zaryjemy znowu o dno i to tylko i wyłącznie przez #!$%@?łych psychopatów w rządzie?
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś, czy będą planowane jakieś protesty przeciwko "Piątce #!$%@? Polski W Drobny Mak"?


@Khaine: obawiam sie, ze beda wiece poparcia, a nie protesty.
  • Odpowiedz
Jaka jest szansa, że ten szczyt jeszcze się podniesie zamiast złapać jakąś korektę?


@Khaine: Przy mądrych rządach można mieć na prawdę spory wzrost PKB nawet w czasie światowego spowalniania, ale żeby tak było tzreba oszczędzać pieniądze i inwestować by mieć korzyści w przyszłości. W Polsce wszelakie inwestycje są stopowane a kasa rozkradana przez partyjnych bonzów i na wydawana kupowanie wyborców. Nie przypadkiem konkurencyjność gospodarki spadła do najniższego poziomu od blisko
  • Odpowiedz
@AgresywnyKardiolog: 500+ akurat jeszcze jakoś jest do udźwignięcia i w razie W będzie można się z niego po prostu wycofać choćby tymczasowo aż koniunktura wyjdzie z dołka. Problemem jest to co nadchodzi teraz. Raz podniesionych podatków rząd nie obniży nigdy i raz ukradzionych pieniędzy nigdy nie odda. Rozszerzenie 500+ stworzy jeszcze większą liczbę osób którzy socjal od państwa wliczają sobie w domowy budżet i w razie kryzysu, w którym świadczenie
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś, czy będą planowane jakieś protesty przeciwko "Piątce #!$%@? Polski W Drobny Mak"?


@Khaine: Klub Jagielloński coś organizował, ale mini.
  • Odpowiedz
@yeron: W tej chwili strach mieć dzieci w tym kraju. Ktokolwiek, kto jakkolwiek przejmuje się swoimi dziećmi nie skaże ich na taką przyszłość jaka je tu czeka patrząc na to co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Khaine: z 500+ wycofac czy nawet zawiesic? Nie ma takiej opcji...wkur madki i patorodzinki szybko ustawia do pionu partie rzadzaca ktora to zechce ruszyc.To juz na zawsze bedzie kula u nogi dla polskiej gospodarki.
  • Odpowiedz
wkur madki i patorodzinki szybko ustawia do pionu partie rzadzaca ktora to zechce ruszyc


@rafgg: Zesrają się. Moim zdaniem jeśli to nie będzie przed wyborami, to nawet im się dupy nie będzie chciało ruszyć żeby podrzeć ryje. To jest tak bezwartościowa i #!$%@? część społeczeństwa, że nawet nie wierzę w ich zdolność do czynnego protestu, bo to prawie jakby pracować. Będą tylko wyrazy oburzenia na fejzbuczku. A ci którzy 500+
  • Odpowiedz
Ja nie chcę stąd wyjeżdżać bo banda #!$%@?ów #!$%@?ła mi mój własny #!$%@? kraj.


@Khaine: A to wszystko w 4 lata, najbardziej antypolski rząd w historii Polski, strach pomyśleć co będzie gdy wygrają kolejne wybory.
  • Odpowiedz
@Khaine: To nie jest tylko kwestia uzależnienia od władzy. PiS łącząc stanowisko Prokuratora Generalnego ze stanowiskiem ministra sprawiedliwości sprawił, że ów minister, z politycznego nadania, ma możliwość ręcznego sterowania prokuraturą. Wpływania na obsadzenie stanowisk zaufanymi prokuratorami tam, gdzie potrzebuje, naciskania na wykonywanie lub niewykonywanie pewnych działań. W związku z tym Kaczyński panicznie boi się, że w przypadku przegranych wyborów parlamentarnych jesienią nowy, nie-PiSowski minister sprawiedliwości dopilnuje, żeby wezwać Kaczyńskiego do
  • Odpowiedz