Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #bekazpisu

Orientuje się ktoś, czy będą planowane jakieś protesty przeciwko "Piątce R------------a Polski W Drobny Mak"? To już nie są żarty, ten kraj tego nie przeżyje. Kaczyński jest tak uzależniony od władzy, że bez wahania poświęci przyszłość nas wszystkich i naszych rodzin, aby jeszcze trochę móc się odurzać jedyną rzeczą jaka go kiedykolwiek obchodziła. I ma ze sobą współuzależnionego Morawieckiego zdaje się, bo z tego co widzę on też nie ma absolutnie żadnych zahamowań.

https://www.businessinsider.com/pmi-data-recession-german-manufacturing-worse-than-thought-2019-4?IR=T

W Niemczech rozpoczyna się recesja w produkcji. Za jakiś czas odczujemy to w Polsce gdy zaczną spadać zamówienia u podwykonawców i targety w montowniach. Wiele rzeczy można olać, ale jeśli rząd naprawdę zrealizuje swoje plany, to w razie najdrobniejszego szmeru na rynkach światowych będziemy zazdrościć Grecji tak dobrze przeżytego kryzysu. Ja nie chcę stąd wyjeżdżać bo banda s---------w r-------a mi mój własny k---a kraj.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JogurtMorelowy: Ja wiem, że dla nich to jest być albo nie być. Cała PiSowska śmietanka pewnie aż się trzęsie na myśl, że zasiadłby na stołku jakiś niezależny bądź wrogi prokurator generalny i nie bał się ich rozliczyć z tej kadencji i pozostałej działalności. Właśnie dlatego chcą sprzedać kraj i go zrujnować, bo wolą żeby Polska zdechła a oni byli poza pierdlem niż odwrotnie. Poza tym dwie pieczenie na jednym ogniu
  • Odpowiedz
@Khaine: pewnie nie. Każdy protest w tym kraju, jakkolwiek zasadny, momentalnie zostaje obśmiany i wyszydzony

- 'a dlaczego nie protestowali jak xy'
- 'ubywatele'
- 'kodomici'
- 'oderwani od kotyta to
  • Odpowiedz
@mike-mo: A normalni ludzie to w tym kraju kiedykolwiek protestowali po 89? Chyba tylko przeciwko ACTA. Cała reszta to były odgórne polityczne ustawki żeby lansować jakąś konkretną opcję polityczną, jawnie bądź mniej jawnie. Nawet protest nauczycieli nie jest oddolny. Może i był w pewnym momencie oddolny, ale potem został przejęty przez środowiska PO do robienia polityki i nauczyciele się na to w sumie to zgodzili, więc niech nie płaczą teraz,
  • Odpowiedz
@Khaine Stary musisz sobie uświadomić raz na zawsze, że inteligencję tego narodu wymordowano podczas II Wojny Światowej. Teraz zdecydowana większość to zwykłe błazny bez świadomości ekonomicznej. Ja od małego miałem parcie na wyjazd z tego kraju, nawet nie zdając sobie sprawy jaka jest sytuacja ekonomiczna /polityczna. Od tamtego czasu życie w tym kraju przynosiło mi kolejne powody
  • Odpowiedz
@Davidozz: Ja na moje k---a nieszczęście, jestem dosyć przywiązany do ziemi i patriotyczny ( _) Pewnie za granicą źle by nie było, ale sam fakt, że miałbym na co dzień mówić w nieswoim języku by mnie dosyć bolał. Co grosza gdyby ten b----l ogarnąć, to ten kraj czeka świetlana przyszłość więc tym bardziej jestem w-------y, że tyle potencjału się marnuje.
  • Odpowiedz
chyba warto dla realizacji tej wizji być troszkę biedniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xetrov: Chyba warto przecierpieć emigrację aby czytać w internecie o głodujących w Polsce bombelkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: problem w tym że przedsiębiorcy nie mają jak protestować, wizja wycieczki do warszawy, palenia opon i darcia ryja to nie jest to co homosapiens pracujący np. w IT lubi robić. Przedsiębiorcy mogliby więcej zdziałać kasą niż swoim czasem, mi np. byłoby taniej wynająć protestujących niż samemu jechać, jak będzie jakaś wydajniejsza metoda protestu to chętni się znajdą a dla pokrzyczenia sobie z zerowym efektem to szkoda strzępić przysłowiowego ryja.
  • Odpowiedz