Wpis z mikrobloga

Hej ma ktoś może kod rabatowy do księgarni internetowej pwn i nie zamierza go wykorzystać?

Albo posiada książkę "Choroby alergiczne psów" (lub cokolwiek dobrego o alergiach u psów) i mógłby odsprzedać/pożyczyć?

#pies #psy #ksiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: no nic, ma alergie na (prawie) wszystko i o ile na ludzkich alergiach się znam, to na psich niekoniecznie. Dlatego chcę poczytać fachową literaturę na ten temat, zanim podejmę decyzję co do leczenia lekami dla ludzi po przeszczepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: ma łososia + bataty, ale w karmie jest używany groch, na który ma uczulenie.
Ogólnie testy wyszły dodatnie na: wołowinę, jagnięcinę, drób, ryż, soję i groch, plus środowiskowe na trawy, zioła, roztocze.
Mam kilka karm do przetestowania, natomiast boję się alergii krzyżowych i tego, że usunięcie grochu z karmy nie da znaczącej poprawy i trzeba będzie sięgnąć po leczenie farmakologiczne. Tyle dobrego, że nie ma biegunki, a jedynie swędzenie.
  • Odpowiedz
@r__k: barf odpada? Jak jesteś z Warszawy, to masz Karaś-Tęczę pod ręką, ja bym tam uderzała (i c--j, sama nie wiem czy faktycznie nie uderzę również ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).
  • Odpowiedz
@matra: Barf jest dramatycznie niewygodny przy dużym psie, nawet nie mam takiej zamrażarki, żeby to ogarnąć dobrze. A wyjazdy całkowicie odpadają wtedy, dlatego zapieram się rękami i nogami :D

Wyprowadziłam się z wawy jakieś pół roku temu, we Wrocławiu mam spoko wetów na przyrodniczym i pewnie i tak będę tam uderzać przed ostateczną decyzją... Ale wiadomo, że dobrze też samemu coś doczytać, przynajmniej będę wiedzieć, na co zwracać uwagę.

Twój
  • Odpowiedz
@r__k: nie wiadomo, możliwe że ma problemy od tarczycy, bo ma kiepski wynik, ale zaczyna mi się coś z nią dziać i szukam dobrego lekarza, który ogarnie i tarczycę i ewentualne alergie.
Bez zamrażarki faktycznie barf odpada, mam ten sam problem :/
  • Odpowiedz
@matra: najgorzej, jak nie wiesz, co jest. Ja się cieszę, że przynajmniej wiem, co się z nim dzieje i nie muszę szukać na ślepo...
  • Odpowiedz