Wpis z mikrobloga

@BQP: To jest tak zwana otwarta fabula i zakonczenie, sluzy inteligentnym rozmowom, a nie to co twoja p--------a prostacka gra o tron z cyckami i ruchanskiem.
  • Odpowiedz
@BQP: oglądałem i wiem o co chodziło i w sumie dziwię się że niektórzy nie mogą ogarnąć o co w nim chodziło xd jak dla mnie to już chyba nigdy nie będzie tak dobrego serialu
  • Odpowiedz
@PaNaTypa polecam powrót tym co mają do tego sentyment, mimo, że wiele rzeczy się kojarzy to nie wszystko pamięta, za mną już pierwszy sezon i rąbię drugi. Jest chyba jeszcze lepiej niż za pierwszym razem bo nie trzeba czekać co tydzień na odcinki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Oglądałem wiele seriali uważanych za wybitne jak Gra o Tron, Breaking Bad, Dom z Papieru, Stranger Things i mimo że wszystkie były świetne to żaden z nich nie ma najmniejszego podejścia do Lost.

Lost pomimo pewnych minusów (jak chociażby troszkę zbyt zawiła fabuła) jest niedościgniętym arcydziełem.
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Pierwsze 3 sezony jeszcze uszły, a potem to już tak odpłynęli, że nie dało się oglądać, stracili okazje żeby to sensownie zakończyć.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Według mnie Babylon 5 jest lepsze od Lost. A to dlatego, że cały scenariusz był rozpisany na początku, włącznie z zakończeniem. Nie został skasowany w trakcie, ani nie przedłużali go ze względu na rosnącą popularność. Do tego wspaniała, teatralna gra aktorska. To chyba jedyny serial, w którym każdy sezon trzyma ten sam, dobry poziom. Lost, Gra o Tron, Dom z Papieru, Stranger Things, Skazany na Śmierć itd. to seriale,
  • Odpowiedz