Wpis z mikrobloga

@Paviarotti: Jak już nauczysz się prawidłowo korzystać z programów do obróbki fotografii to obrób je jeszcze raz i zapostuj a na bank dam plusa. Mała podpowiedź: pixele nie muszą wyżerać oczu oglądającemu żeby docenił ujęcie, światło i kadr.
  • Odpowiedz
@ToNieOn: że co? :) Mireczku ja od wielu wielu lat używam programów graficznych i komercyjnie sporo działam. Na grupę dronową wrzucałem i każdy pochwala. Zresztą z czego ja się tłumaczę, fotka technicznie bez zarzutu.
  • Odpowiedz
@Paviarotti: Mireczku. Od ćwierć wieku zajmuję się fotoedycją. Albumów które zrobiłem (dla różnych artystów fotografików) już nawet nie próbuję liczyć bo albo się gubię albo zasypiam w trakcie liczenia. Więc opinie randomów z internetu mam głęboko. A skoro działasz w temacie profesjonalnie to pseudoHDR już dawno powinno ci się przejeść. I jeszcze te ultra głębokie, #!$%@? w kosmos cienie. No faktycznie cud, miód i orzeszki...
  • Odpowiedz
@Paviarotti: Jesteś ze świętokrzyskiego (albo tam bywasz) więc wybierz się do Ostrowca Świętokrzyskiego i w Galerii Fotografii w MCK spytaj o Andrzeja Ładę (członek ZPAF). Wysokiej klasy pejzażysta - miły, uczynny i sympatyczny człowiek. Fotoklub tam prowadzi. Pewnie znajdzie trochę czasu żeby z tobą porozmawiać. Bo mnie się naprawdę dziś nie chce tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Poza tym nie ma sztywnych ram obróbki fotografii, tak samo jak kadrowania, kompozycji itp. Fotka jak fotka, nie wiem czemu uparłeś się tak na tego HDRa.
  • Odpowiedz