Wpis z mikrobloga

@Roszp:

- Uważam, że efekt, który osiągnęliśmy jest bardzo dobry - mówi tymczasem Katarzyna Hawrylak-Brzezowska, miejski konserwator zabytków. Tłumaczy, że Zaułek Solny ma teraz "neutralny wygląd". - Wcześnie miał on estetykę zagrody agroturystycznej, więc nie widziałam potrzeby, by podtrzymywać tę formę - mówi Hawrylak-Brzezowska. 


grube #!$%@? sprzedane deweloperom (°° takie wlasnie sa te ich nowe budynki, bryły bez grama finezji i
Byłem ostatnio po 10 latach we Wrocławiu o to co się tam #!$%@? przerosło moje wyobrażenia, duża część kamienic jest i owszem odnawiana, ale kolory dobierane chyba na zasadzie "jebnę bo duży kontrast" wygląda to w wielu miejscach niestety źle. Druga rzecz to zabudowywanie nowymi budynkami: wciskają gdzie się da budynki z mizernym nawiązaniem do sąsiadów, tragedia
@rychupeja: Dwa razy byłem we Wrocławiu i odniosłem podobne wrażenie. Jakby nie znali tam pojęcia „rewitalizacja”. Między zaniedbanymi i zapuszczonymi kamienicami #!$%@?ą jakiś biurowiec i jest git. Na swój sposób wygląda to ciekawie, ale chyba nie taki miał być zamysł.