Wpis z mikrobloga

@DumnaAniemia jeszcze istnieje inna wersja. Kiedy stalkujesz waszą starą konwersacje na messengerze i nagle polubisz daną starą wiadomości / udajesz, że cię nie ma na mess, a przeskoczy ci ręka i jednak odczytasz wiadomość / ignorujesz wiadomość na mess ale jednak ją przeczytasz i ten cringe co tu teraz zrobić, co napisać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Ja kiedyś wpadłem na fajną sarenkę, którą poprzednim razem widziałem jak jeszcze dzieckiem była, po jakimś czasie polajkowała mi w nocy zdjęcie z dna tablicy, bardzo fajne uczucie, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: Albo przycisk wstecz na smartfonie, który jest zaraz obok "wyślij" tyle że jak nic nie piszesz to wyślij jest wysłaniem okejki i jakimś sposobem nie trafiasz sobie w "cofnij" tylko kiedy czytasz waszą starą rozmowę. Raz może się zdarzyć, ale za 3 to już myślałem że roz bierdole telefon z zażenowania
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: W nowych telefonach coraz częściej forsują pomysł żeby wstecz było z prawej strony, że niby bliżej kciuka itp.
Na szczęście są programy dzięki którym można sobie przemapować przyciski, ale to tylko wtedy gdy producent nie przewidzi żeby dać opcję wyboru w ustawieniach.
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: K---a, ja tak raz komuś pięć okejek wysłałem, bo tak złapałem telefon, że gdzieś w połowie kciuka stykał mi się on z ekranem i tak hurtowo to leciało. Ale k---a wtedy kląłem. Znaczy się ja dużo ogólnie klnę, ale wtedy to już w ogóle.
  • Odpowiedz