Wpis z mikrobloga

@DumnaAniemia: Dlatego nie należy stalkować z telefonu (szczególnie dotykowego który teraz każdy posiada) bo wtedy wciska się wszystko xD

btw. nawet nie mówcie mi o stalkowaniu bo już miałem z takimi do czynienia.
@Pangia: ja mam iphone i grubą szybkę ochronną to tam nawet przewijajac FB strony łatwo się przełaczają. Ostatnio przewijałem na jednej grupie to 4 razy wróciło mi do głównej bo palcem po ukosie ruszyłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@malibu99: mi jedna też lajkowała wszystkie gówna

później odstawiała różne dziwne akcje w realu



Ja kiedyś wpadłem na fajną sarenkę, którą poprzednim razem widziałem jak jeszcze dzieckiem była, po jakimś czasie polajkowała mi w nocy zdjęcie z dna tablicy, bardzo fajne uczucie, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Serrrek: potwierdzam, miałem to samo tylko że na instagramie :)
@Stupacz: @Stupacz: jak można mieć z lewej ja zadam Wam pytanie? Od zawsze w telefonach mam po prawej i tak jest wygodniej, każdy Samsung którego tak miałem ma i nie wyobrażam sobie mieć wstecz po lewej. Katorga wrr.
@DumnaAniemia: tak samo jak zainstalujesz tego zasranego "messengera" na telefonie to do pierwszych osób z listy kontaktów łącznie z jakimiś randomami których prawie nie znasz albo nowo dodanymi osobami którzy wyświetalają się na górze listy kontaktów zostaje wysłana wiadomość "anon właśnie zainstalował messengera" tak jak by ich to w ogóle #!$%@? miało obchodzić, czułem wtedy mega zażenowanie, zajebisty pomysł zuckenberg #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ogólnie fb