Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem was ci ktorzy wysmiewaja samotne matki (chodzi mi o te nie bedace Karynami i Madkami).Te wasze screeny z tindera ze napisala do was jakas kobieta ktora samotnie wychowuje i #!$%@? i te wasze "najbardziej plusowany komentarz pojdzie na odpowiedz" Skoro pajacu jeden z drugim sam nie umiesz odpisac, tylko na stronie z prawiczkami pytasz o to ,to jestes lamusem. Te kobiety maja prawo tak samo ulozyc sobie zycie jak i wy a smiac sie powinniscie z nieodpowiedzialnych frajerow ktorzy gumy na #!$%@? nie umieli zalozyc i potem uciekli od obowiazku.Pisze to dlatego poniewaz sam pochodze z takiej rodziny gdzie ojciec sie wypial i moja matka ma meza ktory nie jest moim ojcem i nie rozumiem dlaczego by tak mialo nie byc. Jesli was to nie dotknelo nigdy to sie poprostu z tego cieszcie nie ponizajcie innych. #logikaniebieskichpaskow #tinder #przemyslenia #samotnamatka #dzieci
  • 45
@wewerwe-sdfsdfsdf: co do karyn i matek to sam mam polewe z poziomu ich rozszczen co do systemu i tego co im sie nalezy, ale jak jest jakas samotna dziewucha co wychowuje dzieciaka pracuje gdzies tam sobie w zabce to zupelnie nic zlego nie powiem o takiej dziewczynie, a wrecz jej kibicuje niech znajdzie sobie partnera kogos kto ja pokocha i da jej szczescie, oraz oboje wychowaja to dziecko na normalnego czlowieka
frajerow ktorzy gumy na #!$%@? nie umieli zalozyc


@ELESDI666: biedna kobieta broniła się przed tym nogami i rękoma. Co mogła biedna począć, w końcu guma to jedyna forma antykoncepcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

potem uciekli od obowiazku


na pewno była wspaniałą i idealną kobietą marzeń każdego faceta, a oni to po prostu zwykłe dzieciaki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe tylko czemu zdecydowały się
a wiesz że nie trzeba być razem żeby wychowywać wspólnie dziecko nie? Nikt mu nie karze z nią być byle by się dzieciakiem zajmował


@ELESDI666: w takim razie nie mogę nic zrobić tylko zapytać o źródło tej wiedzy? To ile godzin tygodniowo/miesięcznie wystarczy żeby dziecko wychować?

a co do gumy skoro już wcześniej jego stan umysłu mówił że nie chce dzieci i że #!$%@? przed obowiązkiem to tak trudno się wziąć