Wpis z mikrobloga

Złapany w Polsce zwiadowca ISIS Marokańczyk Mouarad T. pracował dla mózgu ataków terrorystycznych w Paryżu Abdelhamida Abbaouda. Posługiwał się rożnymi tożsamościami, złożył fałszywy wniosek o azyl w Austrii - a w Polsce znalazł sobie w Rybniku żonę.

Wg danych GUS, co roku kilkadziesiąt Polek wychodzi za muzułmanów.
2014
Turcja 56
Pakistan 38
Tunezja 19
Egipt 20
Maroko 17
Algieria 16
Iran 5
Zjednoczone Emiraty Arabskie 5

2016
Turcja 100
Tunezja 35
Pakistan 31
Egipt 25
Maroko 15

2017
Turcja 116
Egipt 39
Pakistan 33
Maroko 27
Tunezja 23

Islam wykorzystuje migrację i małżeństwo do ekspansji. Muzułmańska kobieta nie może poślubić innowiercy. Muzułmanin może natomiast poślubić kobietę wyznającą chrześcijaństwo lub judaizm (tzw. Ludy Księgi). W takim małżeństwie dzieci oczywiście są wychowywane w religii ojca.

Poniżej Abdelhamid Abbaouda. Mózg ataków terrorystycznych w Paryżu. To dla niego pracował nowy nabytek jednej z Polek.

#4konserwy #kolorowaagitacja #przegryw #antyneuropa #p0lka #logikarozowychpaskow #islam
g.....3 - Złapany w Polsce zwiadowca ISIS Marokańczyk Mouarad T. pracował dla mózgu a...

źródło: comment_FrkztJf1zzaV6uWJMfXxtzXRd5pddUhk.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Polki ponad 3-krotnie częściej wychodzą za obcokrajowców niż Polacy. W 2014 roku zawarto w Polsce 3367 małżeństw mieszanych. 2599 Polki. 768 Polacy.

Polki najczęściej wiążą się z mężczyznami z Europy zachodniej (608 Brytyjczycy, 368 Niemcy), Polacy natomiast z kobietami z Europy wschodniej (299 Ukrainki, 101 Rosjanki).

Źródło https://www.researchgate.net/publication/320508450_Binational_marriages_in_Europe

info od @Piekarz123
g.....3 - Polki ponad 3-krotnie częściej wychodzą za obcokrajowców niż Polacy. W 2014...

źródło: comment_nuXq9QEPPPs5rSS3gt97S473QUCsieet.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo zadna kobieta zza granicy was nie chce biedaki :)


@belzedup2: czy ja wiem. Spora część moich znajomych tworzy związki z latynoskami. Włoszki też lubią polskich facetów. Nie wspominając o azjatkach ale tutaj dochodzą też inne kwestie. To po prostu kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@Piekarz123:
Demografia jest uznawana za broń przez niektórych polityków. Yasir Arafat (dawny przywódca Autonomi Palestyńskiej) powiedział kiedyś że jego najlepszą bronią jest łono arabskiej kobiety.

"the womb of the Arab woman is my best weapon."

https://www.haaretz.com/1.4782680

Muammar al-Kaddafi

Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent
  • Odpowiedz
@Piasqun: no beka beka, bo Włoszka będzie wolała blondyna Polaka ze 180 cm od swojego Giovanniego z czarnym kudłatym ryjem, ciapacką cerą i karłowatością 165 cm xD. W dodatku taki Polak, który z Włoszką o czymś będzie mógł pogadać po angielsku to raczej facet, który nie mieszka z rodzicami i jakąś pracę i wykształcenie ma, a taki Giovanni? 30 lat i mieszkanie z matką, bo bezrobocie?
  • Odpowiedz
@gruby333 to wszystko prawda. Mój mąż jest Turkiem i nasze dzieci wyznają jego religię, ja również. W dodatku nie wiem czy wiecie ale w Turcji tylko w porządku tego wyznania można wziąć ślub, inaczej to nielegalne.

to A T E I Z M
  • Odpowiedz