Wpis z mikrobloga

Ej #przegryw i inni #stulejacontent białorycerze i inne cucki.

Kiedy dotarło do was, że kobiety uwielbiają seks nawet bardziej od mężczyzn i maja większe ciśnienie, żeby spuścić powietrze z cipy już koło liceum a od tamtego czasu regularnie wskakują na bolce bo to uwielbiaja?
Kiedy dotarło do was, że kobiety lubią być traktowane jak szmaty i jest koniecznoscią by samiec był ligę wyżej od nich, był inteligentniejszy i lepszy, wyższy i silniejszy bo kochają uległość a nie żadne poczucie bezpieczeństwa #!$%@??
Kiedy dotarlo do was, ze taki mezczyzna moze jej #!$%@? w pysk i dalej bedzie od niego uzalezniona a pierdoła będzie jej oddawał wszystko co ma i skakał jak pies to najwyżej na niego nasra kopą?
Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być adorowane i wychodzą z domu codziennie z myślą że poznają jakiegoś fajnego samca po to się #!$%@?ą?
Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być #!$%@? jak wór kartofli plucie do ryja wsadzanie palca do dupy i wsadzanie reki do gardla #!$%@? po cyckach i gębie a na mysl o waniliowym seksie ziewaja i wola isc pospac albo cos obejrzec?

Do mnie to dotarło jakoś jak miałem 24 lata.

Nie wmawiajcie sobie, że istnieje coś takiego jak "szara myszka" xD
Szare myszki nie istnieją. Te z pozoru szare myszki to są większe #!$%@? od takich karyn. Nawet niedawno w gorących był temat o kierowcy Ubera, który miał takie spostrzeżenia, że częściej po imprezach na mieście wozi #!$%@? szare myszki, zarzygane albo z kilkoma bolcami, albo z koleżanką do której szara myszka mówi "tylko jak coś to powiedz mojemu chłopakowi, że byłam u ciebie na noc". A takie #!$%@? lachony często wracają same do domu.

pic rel nierelatywny, to moja siostra w mojej koszulce


#takaprawda #logikarozowychpaskow #szaramyszkadlaanonka to fejk
Pobierz
źródło: comment_ThHZFs7eGDb471wpmAU7CkL9QVJIu3FP.jpg
  • 62
@PeknietaMorda: Mi to trochę czasu musiało zająć. Chyba kulminacyjnym momentem było jak poznałem "szarą myszkę" dosłownie niepozorną z wyglądu studentkę weterynarii, która bała się na głos wypowiedzieć słowo "cipka" bo robiła się cała czerwona.
...a w łóżku błagała bym ją bił po twarzy i pluł na nią
Mi się to podobało oczywiście ale to nie pierwszy taki przypadek. Szare myszki nie istnieję. Słuchając hustorii znajomych albo czytając internet da się dojść
@FEED_YOUR_HEAD ale typie, napisałeś na końcu ważna rzecz. Jak locha nie kłamie, nie zdradza nikogo, to co w tym złego że lubi ruchanie w dupę, czy uczucie bólu w #!$%@? jak ktoś ją tak mocno rucha? No nic, kobiety często są uległe lozkowo, mało jaka chce dominować. A to że wiele kobiet jest zakłamanych to inna sprawa i takie #!$%@?ć prądem
@FEED_YOUR_HEAD no jednak jest o tym, że złe i mocno generalizowane. Nie każda locha to #!$%@?, która wystawia #!$%@?ę na tinderze i szuka przygód. Jak locha jest w związku i daje się #!$%@?ć, to co w tym złego? Nawet jak lubi jakieś #!$%@? rzeczy? Nic w tym złego. Po drugie jak przesadzisz to szybko im się zmienia z dominacja xD
@quelto: nie trzeba być seksuologiem ani psychologiem, żeby znać się na pewnych zachowaniach i standardach ludzi, skoro przez całe swoje życie masz z tym kontakt ¯\_(ツ)_/¯
@quelto: wiadomo, że są wyjątki, co nie zmienia faktu, że tak to generalnie wygląda. A poza tym to luźne przemyślenia na mirko, a nie przedstawienie stanowiska na konferencji XD
@Kieres: nie wiem w sumie kiedy jest przekraczana granica między luznymi przemyśleniami, a jakimiś powaznymi tezami XD ale duzo osob wierzy w takie rzeczy jak przeczyta i potem sobie wbija na panie ze kazda laska thirsty w #!$%@? jest i na dicka chce wskakiwać
@quelto: no ale przecież każda laska chce wskakiwać na dicka równie często co facet XD
Tylko różowe mają jakieś wymagania co do mężczyzn, w przeciwieństwie do przegrywów.
Nie napisałem czegoś takiego. Sfrustrowane przegrywy nie mają nic wspólnego z honorowymi ludźmi poza tym na tagu przegryw większość lubi seks tylko go nie uprawia.


@FEED_YOUR_HEAD dobrze że chociaż dostrzegasz swoje wady. Skoro lubisz seks a nie lubisz kobiet to spróbuj z jakimś kolegą z waszego tagu
Chyba kulminacyjnym momentem było jak poznałem "szarą myszkę" dosłownie niepozorną z wyglądu studentkę weterynarii, która bała się na głos wypowiedzieć słowo "cipka" bo robiła się cała czerwona.


@FEED_YOUR_HEAD: Czy ta szara myszka miała na imię Kasia i mieszkała we Wrocku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do szarych myszek, to istnieją, tylko nie dla przegrywa to, bo byłem z dwoma i były dziewiczymi szarymi myszkami, ale #!$%@?łem