Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1276
Na TVN rozmowa z rodzicami którzy wpłacili 108k zł na fundusz nauczycieli. Ojciec w rozmowie powiedział że nie ma lepszej możliwości by zapewnić jego córce odpowiednie wykształcenie.
Nie żebym się wtrącał w to jak dysponuje swoimi pieniędzmi, chodzi o to że gość jest debilem
#strajknauczycieli
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackyabbol: ale ja wiem że ta zbiórka w niczym nie pomoże. Chciałem wiedzieć co uważa osobą która wyraża chęć wpłaty pieniędzy.
  • Odpowiedz
No ale wróćmy do zbiórki dla nauczycieli bo tego dotyczy rozmowa. Jaki będzie miała realny wpływ na poprawę nauczania?


@Ashby: to nie chodzi o przekazanie pieniędzy na nauczanie i szkoły w sensie dosłownym, dżiz. Hajs idzie na fundusz, który przekaże pieniądze strajkującym nauczycielom, którzy będą w takiej potrzebie, bo za okres strajku wynagrodzenie się nie należy. A gest ma raczej symboliczny wymiar, po to, by nauczyciele wytrwali, że część społeczeństwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@su1ik: z pewnością wpłacił swoje ciężko zarobione pieniądze. Na pewno sam na nie #!$%@?. Nikt nie przyszedł i nie powiedział, masz tu 108k, weź to wpłać i zrób szum. Na pewno nikt nie miał w tym żadnej korzyści. Obudź się. Ktoś kto dysponuje takimi pieniędzmi ich nie wyrzuca w błoto. Wiesz czemu ma tyle pieniędzy? Bo ich nie wyrzuca z taka łatwością. To jest takie pod publiczkę że aż mnie
  • Odpowiedz
Podobna sytuacja z wielką orkiestrą (szczytny cel jak najbardziej) ale wiesz co to oznacza? Że państwo ma w dupie wydatki na służbę zdrowia bo ludzie się zrzucą na sprzęt dla szpitali.


@Ashby: Porównaj sobie jakie kwoty wydaje NFZ na służbę zdrowia i jak do tego mają się zbiórki WOŚP. NFZ nie ma tego w dupie. Służba zdrowia to są tak gigantyczne koszty, że nie sposób wszystkiego ogarnąć, a WOŚP po
  • Odpowiedz