Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1276
Na TVN rozmowa z rodzicami którzy wpłacili 108k zł na fundusz nauczycieli. Ojciec w rozmowie powiedział że nie ma lepszej możliwości by zapewnić jego córce odpowiednie wykształcenie.
Nie żebym się wtrącał w to jak dysponuje swoimi pieniędzmi, chodzi o to że gość jest debilem
#strajknauczycieli
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Merytoryk: ale to z tobą jest jakiś problem bo to ty dopowiadasz słowa których ten gość nie powiedział. Idąc twoim tokiem rozumowania ja również mógłbym na 10 różnych sposobów zinterpretować jego słowa. Bądźcie dalej tacy naiwni a później płaczcie że ktoś to wykorzystał. Elo z fartem ziomeczku
  • Odpowiedz
@NiebieskaTrybuna: Mam inne cele i motywacje niż nauczyciele ale ich popieram. Mogą tracić wazne ze PiS tez traci. Najpierw olewanie przez miesiąc zapowiedzianych strajków, później wpadka z krowami (przedstawianie ich jako własnego programu i to w takim czasie to wspaniały pomysł xD) teraz nastawianie społeczeństwa przeciwko sobie. Nie poradzą sobie z tym problemem bo nie nadają się do rządzenia.

A jeśli dadzą pieniądze nauczycielom to tylko spowoduje protesty kolejnych grup
  • Odpowiedz
  • 0
@Ashby przecież to nie chodzi o faktyczne inwestowanie w ich to jedno dziecko za które tyle dostaną, tylko sama ideologię, że rozwój dzieci i ich przyszłość w dużej mierze zależy od nauczycieli. I nie k---a od tych konkretnych którzy będą uczyc ich dziecko, tylko ogółem. Taka przenośnia.
Nie wiem czy trolujecie, czy serio trzeba to tłumaczyć xD
  • Odpowiedz
@dqdq1: Problem w tym, że nie traci. Z tymi strajkami jest tak, że najpierw jest zrozumienie, potem ignorowanie a na koniec w--------e. Nauczyciele z etapu zrozumienia bardzo syzbko przechodzą do zignorowania a jeśli zablokują matury lub je opóźnią to społeczeństwo po za twardym elektoratem koalicji obywatelskiej będzie przeciwko i zgadnij na kogo zagłosują. Na dzisiaj już 40% jest przeciwko nauczycielom 30% obojętnych a tylko 30% popiera.Dane z wczorajszego sondażu.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ashby stać ich żeby wpłacać 108k na p------y, to będzie stać na prywatną szkole, korki, dobre studia i mieszkanie dla córki w czasie studiów. Na pewno nie ucierpi na tym.
  • Odpowiedz
@NiebieskaTrybuna: traci- nauczycieli. To jest jakieś 500 tys. Osób które dowiedziały się od rzadu ze są leniami, złodziejami itd. Sadze ze to ich zmotywuje żeby nie głosować na PiS.

Kolejna grupa społeczna po lekarzach, pielęgniarkach itd.

Czy PiS gdzieś zyskuje? Na nieradzeniem sobie z problemem nie zyska nigdzie bo ludzie których problemów nie rozwiąże tez nie zagłosują na ta partie nawet jeśli nie popierają nauczycieli. Bo czym pochwali się PiS?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupuje_bulki_w_almie: do lewaka mi daleko. Komentuję jego tok rozumowania a nie to co robi z pieniędzmi. Zresztą napisałem o tym ale chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupuje_bulki_w_almie: to że coś skomentowałem oznacza że jestem lewakiem i komunista? K---a mać, ludzie już nie mogą własnych opinii wyrażać? Lewak i komunista chce zagarnąć pieniądze które wypracował ktoś inny. Ja się na jego pieniądze nie porywam a i w życiu z żadnej publicznej czy socjalnej pomocy nie skorzystałem. Doucz się i dopiero zacznij szczekać na lewo i prawo o lewakach
  • Odpowiedz
@dqdq1: w naszym kraju panuje dziwna moda by robić zbiórki na coś co w rzeczywistości sfinansować powinno państwo. Te pieniądze które są już zebrane myślisz że będą miały jakiś realny wpływ na poziom nauczania w szkołach?

Podobna sytuacja z wielką orkiestrą (szczytny cel jak najbardziej) ale wiesz co to oznacza? Że państwo ma w dupie wydatki na służbę zdrowia bo ludzie się zrzucą na sprzęt dla szpitali.

@Ashby:
  • Odpowiedz