Wpis z mikrobloga

Moja osobowość ma tyle wad, że zasługuje na oddzielnego posta by je wszystkie wymienić.

Jak jesteś nudny, to nadajesz się najwyżej na betabankomat po 30 roku życia.
Nie zasługujesz na zakochanie w gimnazjum, czy liceum. Nie jesteś tego wart.
Po co dziewczynie nudziarz? Co ją ochodzą twoje pasje?
Gdyby nie samotność, to byś pasji nie miał.
Pasje są zapychaczem luki gdy nie mamy nikogo.
Dziewczyny zawsze mają kogoś dlatego niczym się nie interesują.
To że fascynuje się chemią od 11 roku życia, źe już wtedy robiłem doświadczenia w domu, nie zmienia faktu że jestem nudnym śmieciem.
Nie ma znaczenia że w wakacje zarobiłem by móc sobie kupić pianino.
Dalej pozostaje się nudziarzem od strony osobowości.
Przytulam się teraz do Dominiki. A jak ma na imię twoja pościel do której się przytulasz z wyniszczającym żalem?
Liczy się to jaki jesteś, a nie to czym się zajmujesz.

#przegryw #samotnosc #foreveralone #feels #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #gniewstulejarzy #pasja #zainteresowania
źródło: comment_R2xAIpEyYEtQJBRpoWrton8OsnDAjXtw.jpg
  • 33
@Muodyhuopiec1919: Wyobraź sobie społeczeństwo. Jakie chciałbyś żeby było? Szczęśliwe, zadowolone i spełniające się, z fajnymi ciekawymi rzeczami. Skoro tak to dla siebie też powinieneś tego chcieć. W końcu chciałbyś tak traktować wszystkich. Czy jeśli widziałbyś jakąś osobę z problemami, smutną to chciałbyś jej pomóc? Kiedy byś jej nie chciał pomóc. Czy byłbyś w stanie odwrócić się od pomocy tej osobie? Przypuszczam, że jeśli mógłbyś udzielić zwykłej rady to chyba nie. Więc
@Muodyhuopiec1919:

Ale ty #!$%@?.

Jak ktoś ma pasje nie jest nudny. I zawsze znajdzie na nie czas pomimo towarzystwa.

I dziewczyny mają wiele zainteresowań. Ale żadnej nie masz to tego nie wiesz.

A więc.

Twierdzisz że dziewczyny nie mają zainteresowań (czyli je obrażasz i generalizujesz) + przynudzasz narzekaniem (gdybyś miał pasje i chciał być ciekawy skupilbys się na opowiadaniu o pasjach) = brak zainteresowania.
@BloodyMassacre26: mało kto ma tak rozwiniętą pasje jak ja. Od 11 roku życia byłem już mocno antysocjalny i zamiast wychodzić z innymi, to robiłem doświadczenia chemiczne i czytałem o chemii. I tak się nie potrafiłem z nikim dogadać.
Dziewczyny tym bardziej nie mają tak rozwiniętych pasji, ponieważ mają mnisrwo zajęć związanych ze znajomymi.
Żeby mieć dziewczynę trzeba być wygadanym, pewnym siebie i umieć wzbudzać emocje rozmową
@Muodyhuopiec1919: znowu bzdury.

W tym wieku do 15 roku życia miałam podobnie.
Też wolałam robić eksperymenty aczkolwiek bardziej optyczne.

Ja jednak dość miałam bycia typową mirabelka i damskim przegrywem.

Skoro mi się udało z tego wyjść to i tobie się da.

Jednak nie da się wyjść z ciasnego myślenia że "kobiety nie mają tak rozwiniętych zainteresowań"

Jeśli tak myślisz o płci żeńskiej to może w ogóle nie zawracaj kobietom głowy skoro
@HarrsonDW: nie wiem od czego to zależy, może część dziewczyn wstydzi się powiedzieć czym się interesuje.

Jak się powie że się lubi nie wiem, grać czy szperać w silniku to facet myśli że to albo #!$%@? laska albo agencyjna dziwka która szuka bolca udając typowe nerdowskie pasje.
@BloodyMassacre26: kiedy dziewczyna ma jakieś problemy (np depresja, border) to i tak zawsze kogoś znajdzie. Za normalne uważa się że facet wspomaga kobietę która ma ciężko. Oczywiście taka dziewczyna nie znajduje kogoś podobnie #!$%@?. Oj nie. Znajduje kogoś dynamicznego, wygadanego nie mającego problemów.
Co innego facet który ma problemy. Nim się kobieta nie zainteresuje bo po co jej taki problem? To facet ma ją wspomagać a nie odwrotnie.
Dziewczyna może mieć
@Muodyhuopiec1919:

Ja należę do tych 20% bo akurat taka jest prawda, no dlaczego ktoś kto interesuje się czymś więcej niż wymieniłeś ma udawać, że nie należy?

80% facetów interesuje się

- dupami
- ile rząd kradnie
- dupami
- meczem w tv
- dupami
- piwkiem z kolegami w pracy
- dupami
- co dziś na obiad
- dupami.

100% uważa, że należy do tych 20% ( ͡° ͜ʖ
@BloodyMassacre26: w szkole już to widać. Za kilkoma chłopakami z klasy lata większość dziewczyn z klasy. Oni je zabawiają. Są zabawni, ciekawi.
Do jednego chłopaka w szkole skacze kilkanaście dziewczyn. One nie mają problemu z tym że są jednymi z wielu.
@BloodyMassacre26: Gdyby nie pociąg seksualny to faceci zminimalizowaliśmy by swoje kontakty z dziewczynami o 90%. Dziewczyny trzeba zabawiać bo inaczej się nuuudzą. Trzeba ciągłej rozrywki.
Mam tyle myśli w głowie że mogę sobie usiąść nad stawem i tak z godzinę patrzeć przed siebie. Dziewczyna musi mieć coś co zagłuszy tą pustkę w jej głowie, ten szum.
Tym zapychaczem są imprezy, chłopak itd.
Faceci o wiele częściej się na czymś znają od
@Muodyhuopiec1919: i dlatego jesteś sam bo uważasz dziewczyny za puste idiotki bez pasji. Że gdyby nie sex to byście nas olali. #!$%@?. Ty byś olał bo jako nudziarz nie widzisz w innych ludziach nic ciekawego.
A mnie to obraża to co piszesz. Bo takie nie jesteśmy.

Dziękuje dobranoc.