Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@zakoo: bardzo fajne. Dziwi mnie ze drzwi balkonowe otwierane do srodka? No i szkoda ze wiekszy balkon przy sypialni a nie przy salonie. Also jaki wymiar ma okno w malym pokoju? Wydaje sie mega ciemny. Z ktorej strony jest południe?

@Blatow: przecież u nas wszystkie okna otwierana się do środka.
  • Odpowiedz
@zakoo: chciałem pisać że wystarczy otworzyć kuchnie na salon i korytarz i będzie ekstra, potem doczytałem że chcesz osobną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi się podoba
  • Odpowiedz
@Wynoszony: no niestety, mam tego świadomość. Powoli znikają nam inne opcje a i o sam kredyt w naszym przypadku nie jest łatwo więc trzeba będzie na to przymknąć oko i brać co jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zakoo: byłeś tam? Nie będzie zbyt ciemno? zwłaszcza w zimie skoro okna są od strony północnego wschodu, a to jedno od południa z balkonem będzie później zaslaniane przez boczną ścianę sypialni. Ale układ mi się podoba, zwłaszcza osobny kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cockatrice: Mniej słońca. Co kto lubi, ale zazwyczaj do mieszkań na parterze trafia mniej słońca, bo coś może zasłaniać, a jeśli to łączy się z mieszkaniem od wschodu to jest wysokie prawdopodobieństwo że mało słońca będzie wpadać do pomieszczeń.
  • Odpowiedz