Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
Pobierz ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...
źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg
  • 209
@ostr_tabasko: ciężko się zdecydować na jeden album bo tak jak twórczość O.S.T.Ra dorastała/dojrzewała tak i ja razem z nią. przez co nasze spojrzenia na świat i muzykę trochę się zmieniały. Ale teraz, mając swoje lata na karku, najczęściej wracam do Życia po śmierci. W mojej opinii jest ona mega dojrzała. Dużo w niej przemyśleń i takiego podsumowania swojego życia. I chyba dlatego, że też mam swoje lata i sam też takie
@ostr_tabasko: jak porownac ta plyte do trzech poprzednich to jest maksymalnie poprawna, jak w drodze po szczescie bylo majstersztykiem tak w tym roku ostr przy taki sokole wypadl jak trzecio ligowy grajek l, plyty wygrywac nie chce bo kuoilem preorder limitki, no i niby 70 zeta niewiele, ale jednak nie było warto, przesłuchania 3 razy i juz zaponniana a przykro
@ostr_tabasko ciezko wybrac jedna ulubiona plyte, bo chetnie wracam do kazdej z nich. Ale jesli juz musze, to obstawiam "Jazz w wolnych chwilach", jak dla mnie #1. Plyta sluchana przeze mnie setki razy a i tak sie nie nudzi. Za kazdym kolejnym przesluchaniem mozna wylapac inny tekst, inne plynace z niego przeslanie. Dzis "Bałuty" byl powtarzany chyba z 5 razy :) polecam kazdemu fanowi jazzu!
Pobierz jombl - @ostr_tabasko ciezko wybrac jedna ulubiona plyte, bo chetnie wracam do kazdej...
źródło: comment_63GVM6EWQmrx6zyWpt6VqloKRHZlYORC.jpg
@ostr_tabasko: O OSTRym dowiedzialem sie od kolegi w liceum zaraz po wydaniu Jazz w wolnych chwilach (2003) i to byl w zasadzie temat dzieki, ktoremu zawiazalem jedna z pierwszych znajomosci w nowym srodowisku.
Oczywiscie szybko nadrobilem zaleglosci poprzednich wydawnictw.
Potem az po dziesiejszy dzien mozna powiedziec, ze jestem na biezaco.

Dla mnie najciekawsza konstrukcja jest Tylko dla doroslych, swietnie opowiedziana historia jako calosc.
Bardzo mi brakuje kolejnych tego typu wydawnictw,
@ostr_tabasko: od lat próbowałem przekonać mojego tatę (20 lat starszego ode mnie) do rapu i kultury hip hop. Przez lata hejtowal, nie słuchał, parodiował. Pewnego razu pożyczył ode mnie samochód, a miałem tam Tylko dla dorosłych które obsluchalem kilka razy analizując, studiując wręcz.
Kiedy tata oddał samochód skomentował ten album. Był zachwycony i wracał do niego kilkukrotnie. Długo przeżywał historie opowiadaną i to jak dobrane były rymy. Dziś wie kim jest