Przejechałem 70 km na rowerze, a teraz w--------m pół lodówki. I po co jezdzilem?

bluber



Komentator
od 28.06.2011
Rocznica
od 21.05.2026
Gadżeciarz
od 25.10.2011
Mikroblogger
od 07.05.2018
VIP
od 28.05.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking