Wpis z mikrobloga

tylko uwaga bo tam pod oznaczeniem 1.8T występowalo równolegle 1.8 tfsi

@amath: 1.8 TFSI z tego co widzę to jest praktycznie nie do dostania (tylkko 2008 rok)

1.8t quattro i automatycznej skrzyni?

@Standard: chyba nie było takiej konfiguracji. Tylko ośka + multitronic.
@SpokojnyPan a praktycznie to popatrz na ogłoszenia, tylko mało kto pisze prawdę szukaliśmy z kolegą rok temu to zdecydowana większość 1.8t z ogłoszeń w rzeczywistości bylo 1.8 tfsi
z kolegą rok temu to zdecydowana większość 1.8t z ogłoszeń w rzeczywistości bylo 1.8 tfsi

@amath: pokaż dowód w postaci ogłoszenia. To chyba B8 szukaliście gdzie starego 1.8T już nie ma w ogóle. B7 1.8TFSI jeszcze nigdy nie widziałem. Produkowane niby tylko chwilę w 2008 roku wg autocentrum na końcu produkcji ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzonego info. Na otomoto na dzisiaj nie znalazłem ani jednego B7 z takim silnikiem. Wikipedia
@SpokojnyPan no też szukałem teraz, to bylo dwa lata temu chyba jednak. No wtedy 2 lub 3 takie ustrzelilismy na klapie normalnie 1.8T dopiero pokrywa silnika prawde mówiła i moc była inna
@Standard: ja bym nie był taki pewien, że takiego połączenia nie było, ale jeśli to będzie bardzo rzadkie :/

@SpokojnyPan: aż napisałem do kumpla i mi potwierdził było tych wersji sporo sprowadzanych, co ciekawe były znacznie tańsze bo 2007 rok około 27k, a my za starszą tyle, że BFB daliśmy 33k. nie schodziły im bo pamiętam, że goście jak dzwoniłem dopytać co to za silnik bardzo niechętnie mówili szczegóły...