Wpis z mikrobloga

Ale po tych głupich bananowych dzieciakach widać, że nie mieli żadnych problemów w życiu. Tatuś i mamusia zafundowali im walentynki w hotelu. A jak ten Kevinek (tak naprawdę ma na imię ten banan z pędzlem xD) zaczął się durnie wygłupiać na początku filmiku, to myślałem, że jebnę pięścią w monitor. Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich coś traumatycznego i jeszcze banany będą miały szkołę życia.

#przegryw #bananowedzieci #normictwo
K.....9 - Ale po tych głupich bananowych dzieciakach widać, że nie mieli żadnych prob...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich coś traumatycznego i jeszcze banany będą miały szkołę życia.


@KZ_89: A Ty miałeś szkołę życia i co? G---o xD Skończyłeś jako ultraprzegryw na wykopie xD
  • Odpowiedz
nie będą miały szkoły życia, pójdą na studia, starzy kupią im mieszkania i będą se wieść dobre, względnie szczęśliwe żywoty.


@mazx: CO K---A? MAJĄ TYRAĆ ZA 2K NETTO JAK CZŁOWIEK ŻYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE K-----A BANANOWCE J----E JAK JA ICH NIENAWIDZĘ
  • Odpowiedz
@mazx: > Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich coś traumatycznego i jeszcze banany będą miały szkołę życia.

Takie coś pisze tylko styrany polaczek i jeszcze z tej złości nazywasz mnie durniem xD Wracaj do swojego biedackiego życia, bez odbioru nosaczu.
  • Odpowiedz
@KZ_89: zawsze śmieszny jak ludzie się uważają za lepszych bo mieli ciężej w życiu albo nie kumają, że błahe dla nich problemy mogą być naprawdę wyniszczające dla innych xDD
  • Odpowiedz
@KZ_89: Po c--j oglądasz takie głupot xd Kojarzy mi się to zachowanie z jakimiś dzieciakami 13-17 które oglądają instagramy gwiazdek, widzę tę nierealne życie, a potem nienawidzą swojego. Wiadomo że na co dzień jest zwykle chujnia, czasem straszna chujnia, ale dobijanie się fikcją jest po prostu głupie.
  • Odpowiedz
@KZ_89: Z jednej strony to w---------e, nigdy nie będą normalnie pracować, wszystko dostają od starych, nie zaznają prawdopodobnie nigdy życia w biedzie, zły humor czy depresja jest im obca a z drugiej to nie ich wina że wygrali na loterii mając bogatych rodziców. Tak już k---a jest, p--------e jest życie. Jedni rodzą się w Willi w stanach ze starymi z milionami na koncie a inni w afryce, mieszkają w szałasach
  • Odpowiedz
@KZ_89: To to jeszcze nic xD Typiara miała potężną trzydniową osiemnastkę xD

Generalnie nic do niej nie mam, ale ten typ kiułin czy jak mu tam, to jest niezły przekręt.
  • Odpowiedz
@KZ_89:
- Dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
- Bo w nim znajdują się Polacy.
- Czy ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
- Ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.
  • Odpowiedz
@mazx: Poznałem trochę takich przypadków w życiu i fascynująco szybko im wszystko się nudzi - bo dostaja od ręki, bez wysiłku, od rodziców. To też bardzo szybko ich popychało do robienia głupich rzeczy jak nadmiar alko czy narkotyków - po prostu z nudów.
  • Odpowiedz