Wpis z mikrobloga

Blumek -> ten co grozi bystrzakowi, opowiada na temat seks wyjazdu na hotel do Wrocławia Agatki atencjuszki z jej i jego przyjacielem, za 300-400 złotych, trochę o wczorajszej akcji, trochę naje%%bany i bardzo szczery ;P

Wyciekła prawda, jak atencjuszka z jakąś koleżanką utrzymywała mieszkanie w centrum Warszawy!! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A jej kolega, od razu jak się w nią spuścił na wynajętym lokalu, to nadał wiadomość do
@syberyjski_pazdzioch: Agata kiedys sama na stremie cos pitolila o tej swojej wspolokatorce qrewce. A jesli o nia sama chodzi to dziewczyna jak 100000 innych majaca parcie na szklo i slawe pcha sie gdzie da.... a to,ze ludzie majacy jakies chody korzystaja to nic nowego.W TV i tym swiadku pelno lasek szukajacych latwej kariery.
Swego czasu mialem krotka przygode z TVNem i takich historii sie nasluchalem.

A co do filmu koles raczej
@ktostam7: jak była pijana i na lekach psychotropowych, to gadała do kamery że zna koleżanki co zarabiają w ten sposob
I że wie, jak w stolicy bez problemu zarobić 10k i się nie narobić. A tamte to ona zna b. Dobrze i osobiście. I z jedną taką mieszkała sama, tak z dupy z niczego to nawinęła na kamerze. :)
Publicznie. XD

Jeden dość dobrze postawiony filmowiec z planów produkcji też ją
@Thailo @syberyjski_pazdzioch : Spokojnie, panowie, wypowiem się. Po prostu mnóstwo pracy, w przeciwieństwie do tej wariatki mam realną pracę i realnych pacjentów. Przynajmniej jak na razie znudziło się psychopatce stalkować mój profil goldenline między 3-5 nad ranem. Agatka nie wie, że wyskakują mi powiadomienia, że ktoś odwiedził mój profil bo sama raczej nie ma odwiedzin na swoim, jeśli posiada. Kto chciałby zatrudniać wariatkę z taką opinią :D Kolejno, @Aga_Atencjuszka możesz mnie wyszukiwać