Wpis z mikrobloga

Hej tutaj #programista200kg, mało się zmieniło. Spacery zamieniłem na rower, codziennie staram się jeździć więcej. Nawet nie pytajcie ile taki rower kosztuje dla ważącego 193kg typa... wizyta u dietetyka w tym miesiącu, bo już kompletnie nie mam pomysłu co jest nie tak, jedząc max 1500kcal... jeżdżąc na rowerze itd. Ogólnie nie mam motywacji ciągnąć tego dłużej, bo i tak nic się nie zmieni w moim życiu... chyba, żeby magicznie ta jedynka z przodu zniknęła. Walczę póki mam sile, zobaczymy... #odchudzanie

#przegryw trochę, bo nawet nie wiecie jak ciężko kupić dresy XD, może warto wspomnieć, że koszulka to wydatek 100 pln, koszula 180-220, spodnie jeansowe 200, dresy 100, majtki 50 szt, kurtka 700, bluza 300-500. I nie ma wyboru rozmiaru, czy przymierzalni. Kupujesz co jest, mimo że wyglada jak gowno, a i tak płacisz za to 2k... a zużycie spodni, gdy uda... a szkoda gadać...
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@programista200kg: schodzi się stopniowo z kcal. Jak wcześniej zarles jak koń po 4-5k kcal i nagle to mocno obciales to organizm dostał sygnał, że coś jest nie tak i zamiast spalać tłuszcz przechodzi w tryb 'oszczednosciowy'.