Wpis z mikrobloga

Hej tutaj #programista200kg, mało się zmieniło. Spacery zamieniłem na rower, codziennie staram się jeździć więcej. Nawet nie pytajcie ile taki rower kosztuje dla ważącego 193kg typa... wizyta u dietetyka w tym miesiącu, bo już kompletnie nie mam pomysłu co jest nie tak, jedząc max 1500kcal... jeżdżąc na rowerze itd. Ogólnie nie mam motywacji ciągnąć tego dłużej, bo i tak nic się nie zmieni w moim życiu... chyba, żeby magicznie ta jedynka z przodu zniknęła. Walczę póki mam sile, zobaczymy... #odchudzanie

#przegryw trochę, bo nawet nie wiecie jak ciężko kupić dresy XD, może warto wspomnieć, że koszulka to wydatek 100 pln, koszula 180-220, spodnie jeansowe 200, dresy 100, majtki 50 szt, kurtka 700, bluza 300-500. I nie ma wyboru rozmiaru, czy przymierzalni. Kupujesz co jest, mimo że wyglada jak gowno, a i tak płacisz za to 2k... a zużycie spodni, gdy uda... a szkoda gadać...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista200kg: dołóż kalorie. Ja na redukcji jem teraz 4,5k kcal, a waga leci. Jesz za mało. Organizm się buntuje. Pewnie podjadasz i nawet nie pamiętasz. Dużo jest czynników. Trzeba by zacząć od początku. Kompletne informacje, badania, może wizyta u psychiatry. To da się zrobić. Ale trzeba czasu. A patrząc po twoich kaloriach chcesz szybko. A tu pewnie 2 lata redukcji minimum
  • Odpowiedz
Ogólnie nie mam motywacji ciągnąć tego dłużej, bo i tak nic się nie zmieni w moim życiu.


@programista200kg: Myślę że ciężko zachować motywację na kaloriach gdzie doprowadzasz swój organizm do skrajnego wyczerpania.
Przy takiej wadze nawet spacery by zdziałały cuda, ale jak sam piszesz wdrożyłeś je.
Ile już czasu jesteś na takich kaloriach?
Skoro tarczycza i hormony są okej, to po prostu trzymasz dużo wody. To z czasem zniknie, dlatego ja Ci polecam robić POMIARY metrem krawieckim i ZDJĘCIA i patrzeć
  • Odpowiedz