Wpis z mikrobloga

Mieszkam w 80k mieście, odkładałem 10 #!$%@? lat na mieszkanie, poszedłem do pracy w wieku 18 lat a teraz z wykopu dowiaduję się, że majątek w postaci mieszkania w bloku z wielkiej płyty to wstyd i hańba dla człowieka, ja #!$%@?ę, nie jestem geniuszem skąd mam wziąć pieniądze, robię co mogę. Wydałem w sumie ponad 200 tysięcy na 50 metrów i jestem z tego dumny, dla mnie sukcesem jest, że wyszedłem z #narkotykizawszespoko i nie stoczyłem się jak reszta kumpli, nie mam żadnego kredytu tylko żyję sobie na luzie, bez żadnych zobowiązań. Nienawidzę ludzi, każdego #!$%@? dosłownie. #oswiadczenie #przemyslenia #mieszkanie
  • 61
mieszkania w bloku z wielkiej płyty to wstyd i hańba dla człowieka


@kalabanga: oszukali cię. Możesz mieszkać w ruderze, możesz mieć długi, dzieci mogą być brudne i głodne, mieć kłopoty z nauką. Najważniejsze żebyś miał bmw lub paseratti - fura musi być. Jak nie masz samochodu to nie jesteś człowiekiem.
@kalabanga: Nie ścigaj sie z nikim tylko po to by poczuć się lepszy bo i tak zawsze będą "lepsi" którzy cię zjadą i bedzie boleć dupa. Patrz na to czy jest lepiej niż kiedyś, a nie czy jest epiej niż innym.
Mieszkam w 80k mieście, odkładałem 10 #!$%@? lat na mieszkanie, poszedłem do pracy w wieku 18 lat a teraz z wykopu dowiaduję się, że majątek w postaci mieszkania w bloku z wielkiej płyty to wstyd i hańba dla człowieka, ja #!$%@?ę, nie jestem geniuszem skąd mam wziąć pieniądze, robię co mogę. Wydałem w sumie ponad 200 tysięcy na 50 metrów i jestem z tego dumny, dla mnie sukcesem jest, że wyszedłem z
o kurde to tu się odjaniepawliło, jestem w szoku po takim odezwie. Panowie, czytałem już o tym, że wstyd tu mieszkać kilka razy wcześniej, a ostatnio znalezisku o wyższości majątku Czecha nad majątkiem Polaka. Ktoś pytał o miasto, podam województwo - świętokrzyskie, kupiłem mieszkanie na w miarę nowym osiedlu, ten mój blok został wybudowany w 1991 roku i był to ostatni albo przedostatni blok z wielkiej płyty w moim mieście.
Pobierz kalabanga - o kurde to tu się odjaniepawliło, jestem w szoku po takim odezwie. Panowi...
źródło: comment_6wWq1FfhiygVYPywasHiVSLPkmEsu4XA.jpg
ponad 200 tysięcy na 50 metrów


@kalabanga: O panie, jak tanio, warszawa here, jak w wielkiej plycie uda sie znalezc cos 2 razy drozej to jest bardzo, bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do samego tematu - osobiscie radze unikac ludzi "powinienes". A wykop w duzych ilosciach to bardzo toksyczne srodowisko, sciagajace w dol.

Plus, klasyczny problem z internetem - duzo wieksze prawdopodobienstwo ze wypowie
@kalabanga: miras, nie mów, że kupiłeś mieszkanie poza kielcami za 4k/m2 (chyba, że te miasto 80k to dla zmyły( ͡º ͜ʖ͡º)). Toż kielce to zadupie i syf, a co mówić o jędrzejowach, pińczowach i całej tej biedzie w tym województwie. No chyba, że masz tam fajną robotę to zwracam honor, ale jak na moje jeśli już mieszkać w tym województwie w bloku to tylko w kielcach.