Wpis z mikrobloga

Mieszkam w 80k mieście, odkładałem 10 #!$%@? lat na mieszkanie, poszedłem do pracy w wieku 18 lat a teraz z wykopu dowiaduję się, że majątek w postaci mieszkania w bloku z wielkiej płyty to wstyd i hańba dla człowieka, ja #!$%@?ę, nie jestem geniuszem skąd mam wziąć pieniądze, robię co mogę. Wydałem w sumie ponad 200 tysięcy na 50 metrów i jestem z tego dumny, dla mnie sukcesem jest, że wyszedłem z #narkotykizawszespoko i nie stoczyłem się jak reszta kumpli, nie mam żadnego kredytu tylko żyję sobie na luzie, bez żadnych zobowiązań. Nienawidzę ludzi, każdego #!$%@? dosłownie. #oswiadczenie #przemyslenia #mieszkanie
  • 61
@kalabanga: skoro masz takie myśli to zainwestuj w dobrego psychologa, opowiedz mu o tym a on ci pomoże, wyciągnie z ciebie czemu masz takie myśli nawet nie ogarniesz kiedy. Psycholog to nie psychiatra nie wstydź się ja się wstydziłem byłem męski, chciałem uciekać bo z babą poszedłem na wspólne ale mnie zatrzymała i to 4 razy, obczaiłem akcję co mówi i co się dzieje i zacząłem jej dukać, dukałem aż w
Tylko weź najlepszego psychologa z okolicy nie jakiegoś najtańszego durnia za kasę poszukaj opinii bo i to jak najwięcej bo korposzczury lubią dawać a dają tylko tym najlepszym pozytywy i tam się udaj.


@AleksanderRoz: Na stronach gdzie są opinie można dodawać fejkowe opinie, a negatywne są blokowane

skoro masz takie myśli to zainwestuj w dobrego psychologa,


@AleksanderRoz: Bo przejął sie tym co mówią wykopkii? Z takimi problemami, to pół polski
@kalabanga krótko siedzisz. Ja już prawie dekadę tutaj jestem i pomimo spadku jakości treści, wysypu gówno wpisów na wakacje/ferie to jest to fajne miejsce. Mimo ludzi pojawiających się i znikających co jakiś czas, afer corocznych czy miliona ekspertów wypowiadających się w temacie którego jeszcze w gimnazjum na wosie nie poruszyli, to jest super.

Odkad pamiętam, to każdy był najmądrzejszy. To jedno się nie zmieniło. Tak samo jak przechwalanie się statusem materialnym ;)