Wpis z mikrobloga

W piątek 29 marca o 22:03 kupiłem 6pak małego żywca. Niestety okazał się być przeterminowany - przekonałem się o tym po powrocie do domu i otwarciu pierwszego z nich.
Napisałem do żabki na fp i tak to wygląda z ich strony.
Żabka w której to kupiłem jest około 20 minut drogi ode mnie.
I co teraz? Nie oczekuję zbyt wielkiego bicia się w pierś ale no kurde, chciałbym dostać to za co zapłaciłem.
#afera #zabka #januszebiznesu #przeterminowana #corobic
#zywiec
chodznapole - W piątek 29 marca o 22:03 kupiłem 6pak małego żywca. Niestety okazał si...

źródło: comment_6Ez8DRFKDBDylc7MOqOQmK5xBfXZ11fH.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chodznapole: Widzę, że większość broni Żabki, a ta jakby chciała mogła by poprosić o zdjęcia sześciopaku, nieotwartych puszek przeterminowanych, do tego zweryfikować monitoring lub sprawdzić w centrali, że faktycznie zakup miał miejsce. Potem zwrócić kasę lub powiedzieć, że w tym sklepie czekają na niego dwa darmowe sześciopaki.

Przecież za takie coś nasz kolega mógłby wezwać UOKiK.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chodznapole: co się może zepsuć w piwie w hermetycznie zamkniętej puszce? Racja, termin jest, bo musi być, takie są przepisy, na niektórych "winach" też masz termin, co wcale nie znaczy że od tego umrzesz, to nie napęczniała konserwa xD jak dla mnie order virtuti cebulari od a do z, począwszy od faktu że ktoś w ogóle termin piwa sprawdza, lepiej schłódź i wypij to wieczorem na uspokojenie po misce bigosu
  • Odpowiedz
Jak jest im przykro to niech to naprawą, proste.


@chodznapole: Będą musieli to sprawdzić. Jeśli monitoring działał i go nie wykasują (chyba nie myślisz że sklep o twojej reklamacji dowie się w 30 minut od zgłoszenia) to jest szansa, że coś może dostaniesz.
Oczywiście był bardziej szalony pomysł, wręcz niesamowity ale skuteczniejszy. Pójść do sklepu i pogadać ze sprzedawcą. Pewnie jest ta sama osoba i pamięta ciebie.

I teraz najważniejsze.
  • Odpowiedz