Wpis z mikrobloga

W piątek 29 marca o 22:03 kupiłem 6pak małego żywca. Niestety okazał się być przeterminowany - przekonałem się o tym po powrocie do domu i otwarciu pierwszego z nich.
Napisałem do żabki na fp i tak to wygląda z ich strony.
Żabka w której to kupiłem jest około 20 minut drogi ode mnie.
I co teraz? Nie oczekuję zbyt wielkiego bicia się w pierś ale no kurde, chciałbym dostać to za co zapłaciłem.
#afera #zabka #januszebiznesu #przeterminowana #corobic
#zywiec
chodznapole - W piątek 29 marca o 22:03 kupiłem 6pak małego żywca. Niestety okazał si...

źródło: comment_6Ez8DRFKDBDylc7MOqOQmK5xBfXZ11fH.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@chodznapole: Ja kiedyś kupiłem masło po terminie. Wróciłem do sklepu, pokazałem kasjerce. Oddała pieniądze i koniec historii. Nawet nie pomyślałem, żeby pisać o tym na fejsbuku i oczekiwać czegokolwiek oprócz zwrotu pieniędzy.
  • Odpowiedz
@chodznapole: Ciebie i twoje roszczeniowe myslenie.

Nie masz paragonu, terminal sie zepsul i placiles gotowka i chcesz zwrot za p--o ale niech ci uwierza na slowo bo to duza korporacja i co to dla nich a przeciez powinno im zalezec zeby taki wazny klient jak ty ich lubil xDD k---a nie i uwierz mi, ze osoba po drugiej stronie jak z toba pisala to i tak musiala pare razy rozchodzic
  • Odpowiedz
@chodznapole: ojej Facebook nie jest miejscem do składania reklamacji? Ojej ojej :( jak to, tylko tyle państwo macie do napisania? Do mnie? Wielkiego polaka poszkodowanego :///? Jakim prawem!!! Napiszę o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami, co za zniewaga wrrrrrr
  • Odpowiedz
@chodznapole: > "Jeśli im jest przykro i zależy im na tym żebym nie stracił o nich dobrego zdania to im ma zależeć na tym żeby to odkręcić - właśnie poprzez monitoring czy historie kasy."

Ten kraj nigdy k---a nie wstanie z kolan przez wlasnie takich ludzi.

To jakas magiczna formulka i myslisz ze ktokolwiek daje j-----e o ciebie?
  • Odpowiedz
@RaknieborakzDojczow: minimalna data ważności to data, do której producent daje 100% gwarancji, że będzie okej, potem różnie. Co nie zmienia faktu, że produkt może równie dobrze zepsuć się przed terminem (szczególnie jeśli był źle przechowywany), a przeterminowanego sprzedawać nie można.
  • Odpowiedz
Ale dzbany chodzą po świecie. Gość spędził 30 min na przyszykowane postów na FB i Mirko ale wrócić do sklepu i powiedzieć co i jak to już za długo i daleko. Lepiej pisać na necie. Nie dissuj żabki ona często jest jedynym wyjściem i ma wszystko czego akurat potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@chodznapole: a weź teraz się napij tego piwa i daj znać jak smakowało. P--o blisko terminu ważności/po nim jest lepsze jak świeże. O ile nie siedziało w słońcu. Pracuje przy tym. Zaufaj mi ;)
  • Odpowiedz