Wpis z mikrobloga

Wczoraj reanimowalem czternastolatke po przedawkowaniu #narkotykizawszespoko bawiła się wraz z kolegami w pokoju obok gdzie siedziała babcia i nic nie wiedziała. Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Ludzie z tego tagu powinni być zamykani w zakładach psychiatrycznych na oddziałach zamkniętych. Podejrzewam że chciała się spodobać nowym znajomym, z resztą i tak nie ważne bo już nie żyje, ale ich sprawiedliwość nie ominie. #zalesie #999
  • 142
  • Odpowiedz
  • 6
@rzuberbozy prawdopodobnie tak na miejscu pierwszym rytmem była asystolia czyli najpewniej do zatrzymania doszło z asfiksji, do tego przy intubacji, pełno wydzieliny z dróg oddechowych jak przy obrzęku płuc, możliwe że bezpośrednio przez substancje chemiczna, lub obturacja oskrzeli, sytuacja miała miejsce bezpośrednio po zażyciu substancji.
W sekcji na pewno wyjdzie z punktu widzenia zespołu ratownictwa możemy tylko przypuszczac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SanchezYZF: każdy ma swój rozum, wolną wolę,ja dopiero w wieku 22lat zacząłem palić pomimo tego że wszyscy znajomi już zaczynali w gimnazjum,bo zwyczajnie nie chciałem. jeżeli ktoś chce się spodobać komuś i coś bierze wbrew własnej woli jest idiotą
  • Odpowiedz
@Thiocomaster jak jeszcze sam uzytkowalem to pamietam ze niektorzy vendorzy wkladali np. Butyrfenta do liquidu do epeta i nie mowili co to jest. Tak samo były maczany na analogach fenta.

To nie ich wina, a #!$%@? vendorow ktorzy chca popchnac shit ktory zamowili.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: To jest wina tylko i wyłącznie nastolatki i jej rodziców. W jej wieku, a nawet jak byłem młodszy nie raz miałem propozycję jakiegoś narkotyku i jakoś nie brałem. Kumple przy mnie brali, a ja po prostu odmawiałem i tyle... Zresztą nie wiadomo jak było, możliwe że to ona przyniosła i chciała jeszcze inne dzieciaki częstować? Trochę selekcja naturalna, bo większość dzieciaków ma na tyle oleju w głowie, że by
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Ludzie spod tego tagu wiecej robia dla edukacji o narotykach niz Ty. Sorry stary. Ale ja jako wapniak czasem musze sam wpadac na takie fora zeby dzieciaki moje uczyc. Bo NIKT #!$%@? w tym kraju nie uczy ich w szkole. Zadnych informacji. O dzialaniu. O skutkach o interakcjach. A zakazany owoc kreci najbardziej. A potem wszyscy winni. A najbardziej rodzice. Co ja #!$%@? mam byc chemikiem? Biologiem? I co
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Po pierwsze nie narkotyków tylko jakiegoś #!$%@?, pewnie pochłaniacza wilgoci lub innego dopalacza. Jaki narkotyk 14-latka mogła przedawkować żeby się zabić? Marichuanen? Co najwyżej miałaby badtripa jakiegoś. Musiałaby jakiegoś złotego strzała walnąć, ale nie sądzę żeby 14-latkę bylo stać na taką ilość narkotyków, którymi mogłaby się zabić.
  • Odpowiedz