Wpis z mikrobloga

Wczoraj reanimowalem czternastolatke po przedawkowaniu #narkotykizawszespoko bawiła się wraz z kolegami w pokoju obok gdzie siedziała babcia i nic nie wiedziała. Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Ludzie z tego tagu powinni być zamykani w zakładach psychiatrycznych na oddziałach zamkniętych. Podejrzewam że chciała się spodobać nowym znajomym, z resztą i tak nie ważne bo już nie żyje, ale ich sprawiedliwość nie ominie. #zalesie #999
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hyyerr to niezłe argumenty
"ćpak" mimo, że nie ćpam xD ale to tam szczegół
I nie jest ci wstyd, że tak spędzasz czas, tylko że spędzasz tak wolny czas obrażając innych i wymyślając swoje projekcje xD
To jest chore, idź się leczyć, serio
Ja cie pierwszy nie obraziłem i pierwszy nie #!$%@?, tylko ty
Nwm, benzo se tam zjedz czy coś, bo wiemy że je lubisz cpunku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hyyerr: heh, czysty, ale już łeb jednak nie ten sam xD
No cóż, będę tylko się modlić, żeby neurogeneza byla szybka u ciebie, jeżeli w ogóle wystąpi, bo prawie mi cie szkoda xD trzymaj się
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: najgorsze jest to że wielu Polaków ma zdanie podobne do opa tj. zakazać wszystkiego i wszystkich "ciekawskich" zamknąć. Tylko że alko też jest narkotykiem więc nie byłoby komu pracować w tym kraju bo przecież prawie każdy w tym kraju zażywa ciekły narkotyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i też dlatego mamy taką sytuacje prawną jaką mamy, bo partie polityczne doskonale wiedzą jakie są nastroje wśród
  • Odpowiedz