Wpis z mikrobloga

Wczoraj reanimowalem czternastolatke po przedawkowaniu #narkotykizawszespoko bawiła się wraz z kolegami w pokoju obok gdzie siedziała babcia i nic nie wiedziała. Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Ludzie z tego tagu powinni być zamykani w zakładach psychiatrycznych na oddziałach zamkniętych. Podejrzewam że chciała się spodobać nowym znajomym, z resztą i tak nie ważne bo już nie żyje, ale ich sprawiedliwość nie ominie. #zalesie #999
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossela ja to się poddaję xD mamy tutaj wysoko rozwiniętych przedstawicieli, poczytajcie ich, mądrze gadają, mnie nie słuchajcie, ja cpun przecież, narkotyki gloryfikuje, a co najmniej względem alko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Radzę wam mnie na czarno dodać xD
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Wez stul ryj stulejarzu, daj ludziom sie bawic w spokoju. Jak sie #!$%@? na wigilii jak szpadel, tez mozesz sobie glupi ryj rozwalic. Ryzyko jest wpisane w zabawe i tyle.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF

ryj to masz ty cpunie, jesteś dla mnie gorszy niż śmieć, obyś kiedyś poznał gorzki smak tego co robisz to zrozumiesz o czym mówię.


Nie ma to jak podchodzić rzeczowo do społecznego problemu uzależnień. I ty jesteś #!$%@? ratownikiem?
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Pyszny ból dupy xD Gdyby w Polsce na poważnie traktowano profilaktykę narkotykową i zamiast powielać jakieś puste hasła typu "Zażywasz przegrywasz", które gówno dają bo ludzie i tak będą ćpali, uczono jak ćpać bezpiecznie i co robić jak sytuacja wymknie się spod kontroli takich sytuacji byłoby mniej. Rozumiem twoje rozgoryczenie ale nie możesz wrzucać ludzi do jednego wora. Czy jeśli na SOR trafiają pijani menele powinienem obrażać ludzi którzy
  • Odpowiedz