Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KozakCzerwony: no z autopsji z 7 partnerami w pol roku to nie mowie, bo ani faceci ani tak czeste zmiany w lozku mnie nie kreca. natomiast bylem w paru zwiazkach gdzie x2 dziennie nie bylo niczym szczegolnym, jesli tylko byl ku temu czas i checi. jakbym liczyl srednia w skali roku to mozliwe, ze wyszloby wiecej, ale dawno juz wyroslem z takich glupot.

zreszta, moze dowod z zeznan strony Cie przekona
@Karoleer #!$%@? ty nie rozumiesz chłopie o co pytam nie chodzi mi o długość seksu a o samo znalezienie czasu na niego? Chyba mi nie powiesz że jak pracujesz 5 dni w tygodniu to praktycznie każdego dnia po pracy nie musisz odpocząć, tylko robisz to do wieczora 2 razy? Jak chcesz to znajdziesz czas i siłę, ale na bank nie codziennie na dwukrotne zrobienie tego. Stąd moja ironia o bogatym bezrobotnym.
No pogratulować :) nie każdy ma tyle siły żeby więcej działać fizycznie niż spać. Zrozum - nie każdy. Brzmisz jakbyś nie odczuwał nigdy zmęczenia, a sam twój napięty grafik to potwierdza. Niestety większość ludzi ma inaczej. Ja nie wyobrażam sobie po tygodniu pracy dać radę robić to 2 razy dziennie.